Питання - відповіді

Задати запитання
Чи лікуете осеохондроз шийного хребця
IШановна пані Тетяно, зверніться будь-ласка на рецепцію за тел.261-05-95, лікар-координатор скерує Вас до спеціаліста
Доброго дня! Чи роблять загальний аналіз сечі в відділені міста Броди?
Доброго дня! Так, виконуємо.
Добрий день! нещодавно дізналась, що в мене Вітіліго, на чолі біла пляма овальної форми, і волосся теж біле-біле стало в тому місці. Раніше того не замічала на чолі, а волосся , подумала, що це сивина . На огляді у лікаря-дерматолога про це взнала. Напишіть, будь-ласка, чи можна у вас полікувати цю хворобу. Якщо так, то якими методами ви лікуєте? Дуже дякую!!!
Доброго дня Ярино! Ви можете записптись на консультацію до нашого лікаря-трихолога- Демковської Ольги Валеріївни за тел 0993142245,0987127714
збільшена норма еритроцитів , яка причина?
Доброго дня! Для отримання відповіді на ваше запитання зателефонуйте лікарю-координатору клініки"Біокурс" за тел 0676713611
доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можу я в Новому Роздолі зробити узд при вагітності? скільки це коштує? дякую
Доброго дня! УЗД при вагітності можна зробити в м.Львові за адресою вул.Новаківського 8\1. Попередній запис за тел. 0987127714, 0993142245
Доброго дня. В дитини алергія, нас направили на аналіз IgE. Але сьогодні в неї почався нежить і темп. 37,2. Чи може вплинути стан дитини на результат аналізу? Можна здавати зараз чи краще зачекати поки дитини виздоровіє?
Доброго дня! Найкращим рішенням для вас є вилікувати ГРВІ, тоді здавати аналіз на Ig E
Доброго дня! Мені 23 роки і я частково лисію. Які це можуть бути причини, і чи можна якось відновити ріст волосся, а то якраз над лобом, що дуже кидається в очі.
Доброго дня! Пропонуємо вам записатись на консультацію до лікаря-трихолога за тел0676713611, 0993142245
Здравствуйте, я хлопець, мені 26 років. У мене ось така ситуація, сильне статеве збудження. Постійної ерекції немає, але немає права подумати або подивитися на красиву дівчину, все йде сильне збудження, потім думки про секс .., і тут ерекція. Колись я просто міг відволіктись. Це мене сильно добиває. Самозадоволення не допомагає). Це в мене з'явилося вже давно, але питання не стояло так гостро, тепер вже й думати не можу про дівчат. Секс не частий, один два рази на місяць, іноді раз на два місяці. Статевий акт триває не більше 2 хвилин (. Так як питання сильного статевого збудження тепер стоїть критично, то я почав цікавитися. Почитавши в інтернеті, що від цього виснажується організм. І подумав, що в мене теж такі симптоми, ось які у мене головні симптоми :  запаморочення, втома, слабкість, сонливість, виспатися не можу, голова забита чимось, немає концентрації уваги, сильна втома до вечора. Після сексу втома іще більша. Я думав від нервової системи таке, але до лікаря очно поки ще не пішов ( може мені не до невролога потрібно)). Ось що я б хотів дізнатися, перш ніж йти до Вашого лікаря очно: 1) До якого лікаря точно мені потрібно йти з такою проблемою? 2) Чи може точно від статевого збудження бути такі симптоми? 3) Чи можна якось борються з такою проблемою, наприклад, через таблетки які блокують це збудження ? На вашому сайті я не найшов інформації з якої, і до якої години ви працюєте, тому спитаю. Можна в робочі дні приїхати до вас на консультацію чи на огляд після 18-00 години, так як я працюю, або в суботу? Но якщо ні, то я можу взяти вихідний.
Доброго дня! В клініці "Біокурс" приймає лікар -уролог, сексопатолог Жиравецький Т.М.Ви можете записатись на консультацію за тел. 0987127714, 0993142245. Сподіваємось, ми зможемо Вам допомогти!
аналізи біокурсу показали ШОЕ 27мм-г.Про які проблеми здоровя йде мова?
Доброго дня! Швидкість осідання еритроцитиів-неспецифічний лабораторний показник крові, що відображає співвідношення фракцій білків плазми; зміна ШОЕ може служити непрямою ознакою поточного запального або іншого патологічного процесу.Для виявлення причини такого стану Вам потрібно звернутись до свого лікаря, або записатись на консультацію до лікарів-координаторів МЦ "Біокурс" за тел 0987127714, 0993142245
я здала аналізи в біокурсі .ШОЕ 27.що на 80 %перевищує допустиму норму.Про які проблеми здоровя це свідчить?
Доброго дня! Швидкість осідання еритроцитиів-неспецифічний лабораторний показник крові, що відображає співвідношення фракцій білків плазми; зміна ШОЕ може служити непрямою ознакою поточного запального або іншого патологічного процесу.Для виявлення причини такого стану Вам потрібно звернутись до свого лікаря, або записатись на консультацію до лікарів-координаторів МЦ "Біокурс" за тел 0987127714, 0993142245
Доброго вечора. Я не можу зайти на сайт і подивитися свої результати, смс з прийшла що вони готові. Мені поле пароль світиться червоним я все правильно вводжу.З чим це може бути зв'язане??
Доброго вечора! Прошу зателефонувати на рецепцію МЦ" Біокурс" за тел 0993142245, 0987127714. Ми допоможемо Вам якнайшвидше отримати результати аналізів.
Доброго дня,здав аналізи і не можу через сайт подивитись результати і показує що неправельний пароль,аналізи завав вперше,що робити?
Доброго дня! Просимо нам зателефонувати за тел 0993142245 0987127714
днк тест делаите на отцовство
Так, ми виконуємо цей тест. Деталі можна дізнатись за тел 0993142245, 0987127714
В результаті дослідження на ревмопроби в мене асло 449.4 мо/мл.Розумію,що показник вище максимально допустимої норми.Маю хронічний тонзиліт. Зараз почали боліти ноги.Прошу надати рекомендації.Дякую за відповідь.
Доброго дня пані Оксано! Ви можете записатись на консультацію до лікаря-ревматолога Стигар Мирослави Вікторівни за тел 0993142245, 0676713611
Скільки коштує аналіз на торч-інфекцію?
Доброго дня! Для уточнення вашого питання зателефонуйте на рецепцію медичного центру за тел: 2610596, 0676713611, 0993142245
HBsAg 0.37 індекс. Що це означає???? В мене є гепатит?
Доброго дня, пані Андріано! Зверніть увагу, що справа у бланку результатів вказані межі норм. Від 0.00 до 1.00 - межі норми. Отже, аналіз на HBsAg у вас негативний.
Доброго дня. Опишіть, будь-ласка, походження, загрозу та стосунки з партнером при генітальному герпесі. Чи це той самий вірус герпесу, що буває на обличчі (губах), тільки проявляється в різних місцях? Звідки він може взятись, якщо статевий партнер один. В інтернеті написано дуже страшно, так що можна зробити висновок, що це страшний діагноз на все життя.На скільки це страшно на практиці? Мене найбільше хвилює, як це загрожує партнеру, при тому, що він один. Дуже дякую.
Доброго дня! Шлях інфікування генітальним герпесом зазвичай статевий.Вірус передається як при звичайних генітальних статевих контактах,так і при інших(н-д оральні контакти).Інфікування можливе навіть при відсутності симптомів у партнера.Не забувайте про те,що не завжди те, що написане в інтернеті відповідає дійсності,все ж потрібно звернутись до лікаря-дерматовенеролога для того,щоб точно встановити діагноз.І пам"ятайте, що правильний підхід до лікування забезпечить перехід віруса в неактивний стан,тому не хвилюйтесь і зверніться до спеціаліста.
Захворіла герпесом. Вже 2 місяці повністю не проходить. Лікарі дали направлення здати кров на ВІЛ. Результат виявився позитивним. Чи потрібно повторно перездати кров на ВІЛ чи це може із за того не заживає довго?
Доброго дня.У ВІЛ-інфікованих людей є постійний імунодефіцит,тому вірус герпесу може перебувати в активному стані.При бажанні можете повторно здати аналіз на антитіла до ВІЛ.
У дитини (2 роки 3 м) на протязі 3 місяців. халязіон нижньої повіки, зробили у вас аналіз бакпосів з чутливістю до антибіотиків Замовлення 150115-0032. в аналізі вказано що виявлений 10*4 КУО/мл Staphylococcus epidermidis. Що це означає, яка норма даного паразиту? чутливий до ампіциліну, цефепиму, ципрофлоксацину, левофлоксацину, та ломефлоксацину. Чи щось з вищевказаних антибіотиків використовується у офтальмологічній практиці, якщо так то який саме препарат, і чи можна його використовувати дитині віком 2 роки? Дякую, за відповідь!!!!!
Шановна Оксана ! Виявлений епідермальний стафілокок не паразит , а мікроорганізм, який зустрічається на шкірних покровах. Якщо клінічно не має гнійних виділень - даний мікроорганізм розглядається як нормальна мікрофлора і не є причиною запального процесу. Всі питання вирішує Ваш лікуючий лікар, який і направив Вас на аналіз
З 2009 року в жовчному маю камінь, 3-3,5 мм, постійно на дієтах слідкую засобою випробував багато народних методів, але все марно, прочитав історію на вашому сайті мене зацікавило лікування, хірургічного втручання я не хотів би бо уявляю наслідки. Прошу допомогти мені та позбавитись цієї болячки?
Шановний Юрій! Наша клініка може допомогти вам у вирішенні цієї проблеми.Для цього вам потрібно записатись на консультацію до нашого головного лікаря.Запис за тел.2610595, 0676742465.Попередні обстеження ви можете взяти зі собою.
Запитай головного лікаря медичного центру БІОКУРС
Багато хто із нас не наважується на візит до лікаря. На жаль це трактується лише як безвідповідальність до свого здоров’я та до близьких людей.

Ми йдемо Вам на зустріч.
Ви можете поставити будь-яке запитання головному лікарю медичного центру БІОКУРС
Тарасу Мироновичу Жиравецькому чи будь-якому лікарю нашого центру.

Відповідь Ви отримаєте на персональний e-mail. Після чого Вам уже буде над чим роздумувати і хто знає, можливо цей невеличкий крок змінить Ваше життя.

Ми гарантуємо збереження анонімності вашого звернення.
Будь ласка, вкажіть вірний e-mail, щоб ми могли Вам відповісти.
Спробуйте лаконічно описати те, що Вас хвилює - це допоможе нам надати ефективну консультацію.
Будьте здоровими!
Ваше запитання:
Введіть код: