Про нас

"Маленька" клініка з великою історією!
Клініка БІОКУРС уже 30 років допомагає лікарям та пацієнтам.

Медичний центр Біокурс бере свій початок з першої в Україні приватної лабораторії започаткованій у 1989 році сімейним подружжям медиків Жиравецьким Мироном та Коваль Тетяною.
Клініка почала свою роботу з лабораторної діагностики і завдяки щоденній наполегливій праці переросла в медичний центр з замкнутим виробничим циклом завоювавши добру репутацію серед пацієнтів та лікарів західної України.
Завідувачем лабораторії є Жиравецький Мирон Іванович, який є лікарем лаборантом вищої категорії та кандидатом медичних наук.

Наша лабораторія залишається одним з лідерів ринку лабораторних послуг саме завдяки постійним інноваціям, доступній ціновій політиці, швидкості виконання, найширшому асортименту тестів, які постійно запроваджує власник та керівник лабораторії.

Керівництво та менеджмент закладу забезпечує дружина - Коваль Тетяна - директор центру.

Справу батьків уже 17 років продовжує Жиравецький Тарас, який є головним лікарем у клініці і має спеціалізацію в галузі урології, андрології, сексопатології, ультразвукової діагностики.
Основний принцип роботи, очолюваної ним команди лікарів є "Думай інакше".
Такий інноваційний підхід у діагностиці допомагає досягати хороших результатів у лікуванні найскладніших пацієнтів.

Медичний центр БІОКУРС працює, як діагностично-лікувальний заклад амбулаторного поліклінічного типу. Тобто в одній установі пацієнт може пройти усі необхідні обстеження для встановлення діагнозу, отримати об'єктивне заключення про стан здоров'я на момент обстеження, а також під контролем вузьких спеціалістів пройти лікування чи отримати консультацію в яких вітчизняних чи зарубіжних клініках краще виконати оперативне втручання.

Наше кредо – старе медичне латинське прислів’я – "Хто добре діагностує, той добре лікує".

Лікарі, які зараз працюють у медичному центрі БІОКУРС, проходять обов'язкове навчання у клініці, а також мають високий рейтинг серед колег медиків у вузьких медичних галузях, пройшли стажування закордоном.
Команда лікарів працює над вдосконаленням стандартів надання медичної допомоги та створює нові підходи у лікуванні складних захворювань використовуючи найсучаснішу діагностичну базу.

Пріоритетом у наданні медичної допомоги залишається індивідуальний підхід до кожного пацієнта та щоденна робота усього колективу в отриманні позитивного результату, який очікує від нас Пацієнт.
Повернутися