Правила надання мед послуг

Як проходить процес надання медичних послуг у БІОКУРС ?
У Вас є можливість пройти необхідні обстеження за скеруванням свого лікуючого лікаря або скористатись консультацією нашого спеціаліста за попереднім записом.
Наш лікар-координатор на рецепції безкоштовно допоможе вибрати Вам потрібного спеціаліста, а також порадить які обстеження потрібно пройти.
Первинна консультація лікаря-спеціаліста дає можливість лікарю оцінити загальний стан здоров'я, вислухати скарги, зібрати анамнез життя пацієнта та хвороби, і призначити відповідний обсяг обстеження для встановлення кінцевого діагнозу.
На повторній консультації лікар аналізує отримані результати, встановлює кінцевий діагноз та рекомендує відповідне лікування.
При необхідності хірургічного лікування надає рекомендацію щодо вибору клініки, яка професійно виконує дані втручання
Як проходить амбулаторне лікування у Вашій клініці ?
Лікуючий лікар видає пацієнту схему лікування за якою останній приймає ліки вдома. Регулярно за нашими нагадуваннями пацієнт звертається в клініку для періодичного моніторингу на контрольні обстеження, після чого проводиться необхідна корекція та контроль якості лікування з періодичністю - 2 рази в місяць (при необхідності моніторинг проводиться частіше).
Переваги такого лікування у тому що пацієнт не відволікається від роботи та сім"ї, а також економить на перебуванні у стаціонарі. Пацієнт витрачає до 1 години часу щотижня на моніторинг-тестування та консультації у зручний для нього час і отримує необхідну медичну допомогу.
Повернутися