Акції

Щопонеділка з 15.00 за попереднім записом комплексне ультразвукове обстеження для немовлят та дітей зі знижкою 50% виконує Жельов Віктор Іванович - лікар зі стажем більше 25 років в ультразвуковій діагностиці!
Кількість пацієнтів обмежена, прохання попередньо записуватись на рецепції!
Акція буде тривати протягом 1 року для підтримки здоров'я дітей Львова! Протягом дії акції обстеження уже провели більш ніж 150 батьків для своїх діток.
Огляд гінеколога з максимальним комфортом та мінімальною витратою часу за міжнародним стандартом за принципом одного кабінету : консультація лікаря + комплексне УЗД + огляд у кріслі + цитологія + кольпоскопія + комплекс необхідних аналізів в рамках спеціальної програми "Охорона здоров'я жінки" зі знижкою 10 %.
Комплексна консультація лікаря уролога з максимальним комфортом та мінімальною витратою часу за міжнародним стандартом за принципом одного кабінету : консультація лікаря + комплексне УЗД + комплекс необхідних аналізів в рамках спеціальної програми "Охорона здоров'я чоловіків" зі знижкою 10 %.

Безкоштовна консультація лікаря координатора клініки БІОКУРС по телефону або електронній пошті для визначення оптимального індивідуального лабораторного обстеження.
Повернутися