Відгуки

Надіслати відгук
Шановні пацієнти, ми будемо дуже вдячні за Ваші відгуки про нашу роботу як позитивного так і негативного характеру.
Ваші вдячні відгуки дають нам заряд ентузіазму та енергії, а негативні служать серйозними сигналами про те, що на певних ділянках нам ще потрібно докласти зусиль для покращення сервісу і рівня задоволеності наших клієнтів.
Тетяна (26 березня 2015)
Доброго дня! Сьогодні робили в Біокурсі комплексне УЗД дитини з приводу підвищення NSE ,хочу від щирого серця подякувати персоналу МЦ за професіоналізм ,розуміння і підтримку.Низький уклін .І особлива подяка п.Жильову. Велике мамине ДЯКУЮ:)
Шановна Тетяно ! Дуже дякуємо за відгук. Адміністрація МЦ Біокурс
Толік (20 лютого 2015)
Сердечно дякую лікарю лабораторії в м.Володимир-Волинський, за людяність, якої нам всім в даний час так бракує.
Шановний Анатолій ! Дуже дякуємо за відгук. Адміністрація МЦ Біокурс
Наталя (05 вересня 2014)
Хочу щиро подякувати Тарасу Мироновичу за професіоналізм та чуйність. Це лікар з великої літери та просто дуже хороша людина. Бажаю Вам здоров'я, вдячних пацієнтів, успіхів та благополуччя!
Шановна Наталя ! Дуже дякуємо за відгук. Адміністрація МЦ Біокурс
Оксана (01 вересня 2014)
Дуже вдячна дерматологові Ользі Валерівні, яка допомогла мені вирішити проблему з приводу висипання на обличчі і спині. Ефект вражаючий , за два місяці стан шкіри став ідеальний. Зараз можу одягнути плаття з відкритою спиною, косметикою майже не користуюся. Я ЗАДОВОЛЕНА.
Дякуємо за схвальний відгук!!!!
Анастасія (08 липня 2014)
Дуже сподобалось обслуговування у клініці. Також дуже вдячна лікарю-дерматологу Ользі Валеріївні, яка допомогла мені вирішити проблеми з лицем. Декілька місяців і шкіра має здоровий і чистий вигляд. Результат вражаючий. Також вдячна за гарне та приємне ставлення)
Дякуємо за схвальний відгук!
Тамара (03 березня 2014)
Лікувалась у дерматолога у Біокурсі Ольги Валерівни з приводу прищів на спині та обличчі. Лікувалась 3 місяці, але результат хороший, зараз стан шкіри супер! Рекомендую усім хто так як я довго мав цю проблему і нажаль косметика і косметологи не могли мені допомогти.
Дякуємо за позитивний коментар та відгук. Нам приємно, що лікарі нашого медичного центру у Львові допомогли вам!
Oksana (18 червня 2013)
Щиро вдячна вашому центру та Красівській Лідії Ярославівні, за вирішення моєї проблеми. Дійсно професіонал своєї справи. А також акушерці Катрусі, за завжди щиру посмішку, добре слово та вміння виконувати свою роботу.
Дякуємо за конструктивні відгуки!
Олеся (17 травня 2013)
Добрий день! Висловлюю безмежну вдячність лікарям - професіоналам, які мене оперували (лазерне видалення вен) та всьому колективу медичного центру за теплоту, увагу, щирість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Процвітання Вам та вдячних пацієнтів)))
Дякуємо!
Залиште Ваш відгук:

Введіть код:

Повернутися