«Біокурс» - невелика львівська клініка з великою історією!Коротка історична довідка про клініку, яка сьогодні святкує 26 день народження. У далекому 1989 році Жиравецький Мирон Іванович вирішив створити першу приватну лабораторію у Львові. Обладнання швейцарської фірми Roche було отримане у лізинг. Лабораторія отримала свою незмінну назву «Біокурс».Лабораторні обстеження на той час були революційними і надсучасними. Початок роботи лабораторії був на вулиці Зеленій у приміщенні Інституту Мікробіології, де Мирон Іванович працював на посаді заступника директора.

У 1994 році лабораторія була передислокована у орендоване приміщення на вулиці Ярослава Мудрого, де успішно продовжувала роботу до 2001 року.У 1996 році лабораторія значно розширила асортимент лабораторних тестів, зокрема з'явилась гормональна панель, почав працювати біохімічний аналізатор крові та один з перших аналізаторів загального аналізу крові, а також імунологічні тести на інфекції.

Щороку перелік обстежень лабораторії розширювався завдяки постійному вдосконаленню та новим методикам, які незмінний керівник лабораторії запроваджує і у 2015 році.

У 2001 році лабораторія змінює дислокацію на місце де знаходиться й зараз - вулиця Новаківського 8/1 у Львові.З 2001 року до лабораторної діагностики додаються медичні послуги. Зокрема кабінет ультразвукової діагностики та прийом лікарів уролога і гінеколога.

З 2002 року медичну частину очолив головний лікар Медичного Центру «Біокурс», син Мирона Івановича - Жиравецький Тарас Миронович.

Незмінним директором медичного центру «Біокурс» є дружина Мирона Івановича - Коваль Тетяна Василівна.Пройшовши не одну економічну кризу і буремні 90-ті медичний центр не зачиняв свої двері жодного робочого дня протягом 25 років. У 2014 році було єдине виключення з правил 4 грудня, коли клініка не працювала, а святкувала 25 років.За останні роки було багато змін у клініці. Змінювались технології, лікарі, з'явились філіали лабораторії у інших містах, з'явилось багато сучасних унікальних європейських лабораторних тестів (біочіпи, імуноблоти), проходило постійне оновлення обладнання, навчання персоналу та керівників медичного центру.

Клініка «Біокурс» була і залишається піонером у сучасній діагностиці та лікуванні.

Незмінними лікарями клініки залишається лікар гінеколог Красівська Лідія Ярославівна та лікар експерт радіолог Жельов Віктор Іванович, які уже 15 років працюють у клініці.Секрет успіху медичного центру - це щоденна багаторічна праця усієї команди та постійний інтелектуальний розвиток кожного хто починає працювати у клініці.

Керівництво клініки планує розширювати спектр сучасних лабораторних тестів, робити їх ближчими до районних центрів, збільшити штат лікарів професіоналів з вузькою спеціалізацією для вирішення неординарних медичних випадків та продовжувати індивідуальний супровід сімей, які вже довірили своє здоров'я «Біокурсу».

Уже рік у клініці працює лікар ревматолог кандидат медичних наук Стигар Мирослава Вікторівна, яка допомагає пацієнтам з автоімунними захворюваннями.Ще одним напрямком роботи клініки є співпраця з партнерськими клініками закордоном у разі коли пацієнт має можливість і бажання отримати кращий метод лікування у професіоналів зі світовим ім'ям.

Новим напрямком профілактичної медицини у клініці є щорічне ультразвукове обстеження дітей у експерта з педіатричного УЗД - Жельова Віктора Івановича, яке дає право відповідальним батькам отримати сертифікат на безкоштовне УЗД одного органу на вибір для себе. Таким чином клініка реалізує на практиці слоган "Через здоров'я дитини до здоров'я цілої родини"!Усім хто читає цей пост весь колектив клініки «Біокурс» щиро бажає здоров'я, довголіття, а лікарів відвідувати тільки тоді, коли цього вимагає Ваш щоденник профілактичних оглядів!

Дякуємо усім партнерам, лікарям та пацієнтам хто вірив і підтримував нас усі ці роки!
Повернутися