Акція для відповідальних батьків!

У львівській клініці «Біокурс» по вул. Новаківського, 8/1 триває акційне комплексне експертне УЗД для дітей та немовлят.Батькам, котрі проведуть щорічне комплексне експертне УЗД дитини у Жельва В.І., надається 

ПОСТІЙНА 10% ЗНИЖКА ДЛЯ УСІЄЇ РОДИНИ на усі послуги медичного центру «Біокурс».

Комплексне УЗД для немовлят до 1 року, включає нейросонографію, дослідження кульшових суглобів, внутрішніх органів, сечовидільної системи, щитоподібної залози, репродуктивної системи, тимусу. На період проведення акції наші клієнти отримують 50% знижку!

Виконує комплексну ультразвукову діагностику спеціаліст по педіатричному УЗД з 25-річним досвідом — Жельов Віктор Іванович. Експерт у нейросонографії, обстеженні суглобів у дорослих та дітей, обстеженні внутрішніх органів, сечовидільної системи, репродуктивної системи у жінок та чоловіків, грудних залоз, щитоподібної залози; в дослідженні м'язів, зв'язок, шкіри і підшкірних утворів та лімфатичних вузлів; в акушерстві, а також у діагностиці органів після трансплантації.


Обстеження відбувається щопонеділка в комфортних умовах за попереднім записом та відповідає міжнародним стандартам. УЗД апарат Toshiba Aplio 300 є безпечним для вашого малюка. Тривалість обстеження всього 20 хвилин, а результат заспокоїть вас на весь рік!

Вчасно виявлена проблема зі здоров’ям дає шанси лікарю швидко та вчасно її подолати і зберегти відмінне здоров’я вашої дитини. Дбайливі батьки - здорові діти!

Для старших дітей комплексне УЗД включає обстеження усіх вище описаних систем органів без нейросонографії та дослідження кульшових суглобів.

Попередній запис обов'язковий через рецепцію клініки "Біокурс" за номером: (032)261-05-95 або (067)674-38-31.

З найкращими побажаннями,
головний лікар клініки «Біокурс» Тарас Жиравецький

Запис на УЗД

Повернутися