Лікар від «Біокурсу» - в чому різниця? Лікар - "на все життя" або лікар "ай не болить"


За 25 років роботи керівництво клініки «Біокурс» прийшло до висновку, що пацієнт хоче мати надійного порадника 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Таким порадником, який знає усю історію пацієнта та його родини є лікар, який регулярно спілкується з пацієнтом та його родиною, пам'ятає практично усі результати його обстежень, усі попередні захворювання, ліки, які приймав пацієнт, а також родичів, котрі проходили діагностику та лікування

Перевагою нашої клініки є доступ лікаря до електронної бази даних. За кілька хвилин можна переглянути усі обстеження та призначене лікування для кожного члена родини.

Також лікар може дистанційно призначити лікування, виславши схему лікування на електронну адресу, після отримання результатів обстеження.

Для пацієнта, справді, комфортно мати персонального лікаря, який завжди в курсі усіх медичних запитань та може порадити, що робити коли трапилась несподівана ситуація, яка потребує консультації лікаря.

Якщо Ви потрапили в клініку «Біокурс», то завжди маєте можливість спілкуватись з кваліфікованим лікарем і керівництво гарантує високий рівень професіоналізму медиків. Бо головний лікар клініки та завідувач лабораторією (засновник «Біокурсу») є практикуючими лікарями, котрі самостійно підбирають спеціалістів та проводять навчання на базі «Біокурсу».

Лікарі, які починають навчання в медичному центрі «Біокурс» самостійно проходять комплексне обстеження в клініці і спочатку повинні відчути себе в ролі пацієнта.

Якщо лікар не знає нічого про своє власне здоров'я, він не може займатись діагностикою і лікуванням інших? Тобто якщо він не дотримується принципів профілактики, то й пацієнти не будуть довіряти такому спеціалісту.

Адже в ХХІ столітті лікар з вагою понад 140 кг, лисиною на голові та сигаретою в руці, який лікує від алопеції (випадіння волосся), надміру ваги та тютюнопаління - вже не викликає жодної довіри у пацієнта. Тому принцип Медичного центру «Біокурс»: "Тільки Здоровий лікар, який дбає за себе, може отримати кредит довіри у пацієнта."


Основне завдання лікаря - турбуватись про здоров'я свого пацієнта та його родини навіть у період коли зі здоров'ям усе гаразд. А також своїм прикладом прокладати не завжди легкий шлях до розуміння, що здоров'я, як і знання потребує постійної праці.

Для здобування нових знань - Вам завжди потрібен вчитель, а для збереження здоров'я - лікар!

Повернутися