Виміряй своє здоров’я або зроби CHEK UP

До зустрічі Нового року залишилось кілька днів…У передсвятковій метушні ми час від часу задумуємось над тим, що встигли зробити за рік і заглядаємо у майбутнє.

 Погодьтесь, «хробачок» сумління  таки починає свою роботу – скільки разів ми сумували  за тими, хто передчасно відійшов у інший світ і давали собі обіцянку серйозніше ставитись до свого здоров’я – вести здоровий спосіб життя, позбавитись шкідливих  звичок, сходити до лікаря

І ніби розуміємо, що здоров’я – це найцінніше, що може бути і ніякі благами його не замінити, але як страуси ховаємось від своїх болячок за  словами «немає часу», «це не може статися зі мною», «це почекає».

 На жаль, організм не приймає цих відмовок і дуже часто просто відмовляється справно працювати над втіленням Ваших грандіозних планів. Тоді і час знаходиться, і кошти, і всі такі «надважливі» справи раптом втрачають зміст… Сумна статистика говорить про те, що захворювання стають підступнішими, розвиваються дуже швидко, що більшість людей можна було б врятувати, якби вони вчасно звернулись до лікаря, а ще краще – проходили профілактичні огляди, які дозволяють виявити будь-яку (повторюємо – будь-яку!!!» хворобу на ранніх стадіях.

 

 Більше того – сучасна медицина розвивається такими темпами, що більшість захворювань можна  не просто «розпізнати», як би вони не маскувались,  а й  передбачити і не дати їм шанс атакувати Ваше тіло.

А щоб наступний рік був для Вас та близьких багатим лише на хороші події, саме час  замінити свою «страусину» звичку на сміливе бачення майбутнього, наприклад на 10 років вперед!

Ніколи не пізно починати нове життя, та Новий рік – особлива нагода для цього. Залиште у старому році свій скептицизм, краще подаруйте собі  CHEKUP.  Саме так називають програму профілактичного обстеження стану здоров’я  пацієнта  за кордоном.  Ще донедавна українцям  за неї  доводилось  платити шалені гроші  закордонним клінікам. 

Сьогодні  таку програму  пропонує своїм пацієнтам медичний центр «Біокурс» - сучасна клініка, яка працює за європейськими стандартами і використовує у своїй діяльності найсучасніші програми обстеження, діагностики та лікування.  Одним із напрямків діяльності  клініки – діагностична медицина, лабораторна медицина, бімолекулярна оптимізація і профілактика старіння, збереження працездатності і якості життя людини у всіх вікових періодах. 

Програма CHEKUP   у «Біокурсі» останнім часом користується великим попитом серед пацієнтів, які дбають про своє здоров’я,   включає в себе повне обстеження всіх систем Вашого організму, в т.ч.  алергічне, генетичне та  гормональне  дослідження. Лікар  складе для Вас персональну програму діагностики, залежно від віку, професії, скарг, «списку» попередніх захворювань.

Що для цього потрібно? В першу чергу – Вашого бажання і…сміливості  завітати у «Біокурс» (давайте не будемо лукавити, чомусь більшість людей просто боїться заглядати в своє реальне сьогодні і майбутнє…а деякі більше довіряють гадалкам і зозулям))).  Порада – перестаньте боятись!!! (хоча б тому, що дуже часто люди «хворіють» вигаданими хворобами, самі собі ставлять страшні діагнози і тим самим псують собі життя, а інколи навіть вкорочують!) 

Що Ви отримаєте  в результаті проходження CHEKUP?

Після проходження досліджень (які займають від кількох годин до кількох днів, залежно від стану Вашого здоров’я) лікар розкаже Вам про результати, у разі виявлення захворювання підбере програму ефективного лікування,  ознайомить з ризиками захворювань на найближчі 10 років і дасть корисні  поради, як їх уникнути. Підтвердженням проходження програми CHEKUP будуть оригінали всіх досліджень із знімками, дисками, плівками і т.п., з якими Ви можете звертатись до будь-якого лікаря у разі потреби (навіть  за кордоном).

А   головне, що Ви отримаєте  –  ВІДКРИТИЙ ЧЕК на майбутнє життя! 

А от на що Ви його витратите – залежить тільки від Вас!

P.S. І ще, візьміть до уваги (це особливо актуально зараз) – вартість індивідуальної програми обстеження  CHEK UP у медичному центрі «Біокурс»    на порядок нижча від аналогічної у закордонній клініці. Додайте сюди кошти на дорогу…і зробіть правильний вибір.  

Повернутися