Здоров’я класу VIP

Комплексні програми обстеження стану здоров’я VIP-Мужчина та VIP-Жінка у медичному центрі «Біокурс» стають дедалі популярнішими серед VIP-персон.

Мати здоров’я VIP-класу мріє кожна людина, незалежно від статі, віку і соціального статусу. Вже 25 років, крок за кроком, медичний центр «Біокурс» працює над покращенням стану здоров’я українців. Спочатку як медична лабораторія, тепер як діагностично-лікувальний заклад поліклінічно-амбулаторного типу.

 Дуже важлива персона – так перекладається абревіатура VIP.  Це поняття з’явилось в Україні відносно недавно – відколи вона стала незалежною.  Досягнути цього статусу для багатьох українців  – мрія, заради втілення якої вони важко працюють, ризикують, крок за кроком долають труднощі, переживають стреси від невдач і гучно святкують малі та великі  перемоги. І все це позначається, на жаль, на здоров’ї. Як болісно спостерігати, коли йдуть з життя успішні люди. І в голові виникає думка – «Чому така несправедливість?! Міг би ще жити і жити!»

Відповідь на це запитання  проста – VIP-статус дає особливе відношення суспільства, але одночасно й вимагає особливого відношення до свого здоровя.

Вимогою нашого часу стала розробка особливих діагностичних програм, котрі б задовольнили пацієнтів, для яких власне здоров’я має велике значення. «Мене дуже цікавить моє майбутнє, бо я планую в ньому жити!» - цей вислів характеризує людей, які розуміють, що найкращою нагородою за їх працю є можливість насолоджуватись життям повною мірою. А насолоди без здоров’я, як відомо, немає.

До 45 програм діагностики ми розробили ще дві особливих. Це програми «VIP-Мужчина» та «VIP-Жінка». Вони являють собою розширений перелік лабораторних досліджень (загальноклінічні аналізи, онкомаркери[1],  тести на 8 видів гельмінтів), УЗД, ЕКГ, Ехо-КГ, консультації лікарів. Одним словом, Ви отримуєте повну картину стану свого організму і можливість попередити розвиток будь-яких захворювань в майбутньому.

Проходити таке дослідження рекомендовано один раз на рік.

 Що Вам дає таке дослідження? В першу чергу – впевненість у своєму майбутньому. А ще відчуття поваги до себе, як до ДУЖЕ ВАЖЛИВОЇ ПЕРСОНИ, яка своїм статусом заслужила отримувати в житті все якнайкраще і жити довгим щасливим життям, наповненим радістю і здоров’ям.

У медичному центрі «Біокурс» рівень обслуговування відповідає міжнародним стандартам. Комфорт, повагу, доброзичливість і конфіденційність ми Вам гарантуємо!


[1] Онкомаркери - специфічні речовини, продукти життєдіяльності пухлини або речовини, які продукуються нормальними тканинами у відповідь на інвазію ракових клітин, що виявляються в крові і / або сечі хворих на рак.

Повернутися