«Бутік здоров’я» вже 25 років працює у Львові на вул. Новаківського 8/1

«Здоров’я не можна купити, завантажити з інтернету, отримати в подарунок, виграти в лотерею, знайти в чарівній скриньці"
- це твердження усіх без винятку лікарів Медичного центру «Біокурс».

Рано чи пізно в житті виникає день, коли все втрачає зміст і перестає радувати. Це день, коли людина або хтось із близьких починає скаржитись на проблеми зі здоров'ям. В душі виникає страх, а в голові питання: «Що робити, куди звернутись за медичною допомогою?»

Дехто починає «консультуватись» зі знайомими, комусь до вподоби народні цілителі. Інші намагаються знайти відповідь в інтернеті, хтось шукає чудо-ліки, супер-клініки, які гарантують швидке зцілення за 15 хвилин чудо-приладами.

За 25 років роботи у медичному центрі «Біокурс» ми часто допомагали пацієнтам, котрі обираючи на перший погляд простіший шлях діагностики та лікування, лише ускладнювали захворювання і втрачали дорогоцінний час.

І з першого дня з часу відкриття не перестаємо наголошувати – лише правильний діагноз дозволяє успішно здолати будь-яке захворювання!

Якщо лікар не вирішив проблеми з якою до нього звернувся пацієнт чи не посприяв її найкращому вирішенню - це не лікар. Така думка у пацієнта!

Хто був правий розсудить час або другий лікар, який вирішив медичну проблему чи максимально разом з колегами посприяв її вирішенню!

«Медицина – наука неточна…» - улюблена фраза тих людей, які не є кваліфікованими медиками і не розуміють який зараз є прогрес у світовій медичній галузі.

«Медицина – наука точна!» – кажемо ми і беремось за найскладніші медичні випадки.

Засновники, лікарі та партнери клініки на спільній нараді щодо стратегічного розвитку медичного центру "Біокурс" прийняли рішення трансформувати медичний центр "Біокурс" у "клініку-бутік" для діагностики та лікування найскладніших медичних випадків.

Концепція "Клініка-бутік"

·         Це можливість для лікарів клініки проводити мозкові штурми та консиліуми по кожному складному медичному випадку.

·         Це використання лікарями сучасних технологій.

Для клініки створена спеціальна медична програма, комунікація з пацієнтом відбувається по скайпу, деколи у Фейсбуці чи по мобільному телефону (при нагальній потребі).

·         Це ще досконаліший індивідуальний підхід до пацієнта та допомога, при потребі, усій родині.

·         Це формування нових протоколів діагностики та лікування на основі міжнародних протоколів.

·         Це відчуття домашнього комфорту для хворого та лікаря, цінування часу пацієнта та постійна боротьба за найцінніше - здоров'я!

Клініка-бутік обирає тільки лікарів професіоналів чи самостійно готує молодих членів команди. Тому усі медики є високоефективними. А лікар, який немає бажання вчитись автоматично покидає команду!

Прерогативою для медичного центру є лікування та діагностика хронічних захворювань, у лікуванні яких пацієнту відмовили у інших медичних закладах.

Для прикладу:

·         Хронічний бронхіт тривалістю 4 роки без змін на КТ та рентгенограмі, а також без змін в загально клінічних аналізах.
чи

·         Метаболічний синдром (порушення обміну речовин в організмі), що, до речі, є одним з провідних напрямків роботи клініки.

Застосування новітніх медичних технологій і обладнання, яке використовують провідні медичні клініки за кордоном, а головне досвідчена команда лікарів вузької спеціалізації дозволяють нам розпізнати хворобу навіть там, де інші її не «бачать».

Ми добре розуміємо, наскільки важливий рівень довіри пацієнта до лікаря.

Ціни у Клініці-бутік є значно нижчими ніж у ювелірних бутіках, а час лікарів професіоналів є найдорожчим, тому у кожного є вибір куди інвестувати: в коштовності чи здоров'я!

Лікар професіонал отримує задоволення від результатів лікування, а не від величини винагороди! Так працюють усі медики "Біокурсу".

Найбільшою цінністю клініки є знання та практичний досвід команди лікарів, яка постійно вдосконалюється і поповнюється новими спеціалістами.

«Think different when you Diagnose and twice different when you Treat!»
Думай інакше коли діагностуєш і думай вдвічі інакше коли лікуєш!» - гасло нашого «українського доктора Хауса», так жартома називають головного лікаря медичного центру «Біокурс» Тараса Жиравецького. Цей нік він отримав від колег лікарів та пацієнтів після лікування кількох тисяч пацієнтів, стан яких був украй складний і встановлення діагнозу нагадувало серіал «Doctor House».

«Маленька клініка з великою історією, яка вирішує найскладніші проблеми зі здоров'ям уже 25 років» на Новаківського, 8/1 – завжди відкрита для тих хто розуміє: здоров’я рідних - це найдорожча річ, яка не втрачає ціни, бо є безцінним даром для кожного з нас.

Повернутися