Медичний центр «Біокурс» - 25 років шляхом зростання та вдосконалення!

25 років тому ми стали першою в Україні приватною медичною лабораторією. Це була наша давня мрія – зробити медицину справою свого життя. Був страх, довелось долати багато перепон, але була тверда віра в свої сили, любов до професії і неймовірне бажання стати унікальними та найкращими.

 З чого починали?

  • З оренди невеликого приміщення
  • закупівлі обладнання
  • підбору  висококласного персоналу
  • пошуку свого «особливого» стилю роботи.

 З самого початку ми розуміли, що успіх гарантує лише висока якість, швидкість і головне – індивідуальний підхід. І вже перші наші пацієнти відчули різницю між обслуговуванням у нас і в державних установах.

 А далі – щоденна робота і пошук, який сплітався в роки. Праця на кожного пацієнта, пошук найкращих методик та матеріалів,  закупівля найсучаснішого обладнання, вивчення досвіду міжнародних клінік з метою запровадження їх у нас в «Біокурсі».

 Ми розуміли, що не можна зупинятись лише на діагностиці. Отримавши результат дослідження, пацієнти шукають, у кого вилікувати хворобу. Тому наступним кроком став підбір команди висококваліфікованих лікарів вузької спеціалізації. Так медична лабораторія стала медичним центром «Біокурс». І переїхала у нове, уже власне приміщення на вул.Нижанківського, 8.Наші пацієнти достойно оцінюють комфорт і атмосферу, яку ми створили. «У вас як вдома» - часто чуємо ці слова і сприймаємо як найкращу подяку за нашу працю.

 Сьогодні медичний центр «Біокурс» працює як медичний заклад поліклінічно-амбулаторного  типу. Ми позиціонуємо себе як сімейна клініка. Бо нашими  пацієнтами є дітки від першого року життя і до людей похилого віку.  

 За 25 років  відкрили 18 філій по забору аналізів у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській областях і обслуговуємо своїх пацієнтів на тому ж рівні, що і в медичному центрі. Плануємо  і в подальшому розширювати географію нашої діяльності, щоб люди мали можливість проходити якісне обстеження в невеликих містечках і районних центрах України.  

 Великим досягненням вважаємо співпрацю із передовими українськими та зарубіжними клініками. В разі потреби оперативного втручання  ми підбираємо найоптимальніші варіанти, ведемо перемовини із кращими спеціалістами та організовуємо виїзд.

 Наші пацієнти  отримують європейську якість медичного обслуговування за українською ціною, яка в 10 разів нижча за аналогічні послуги в медичних закладах за кордоном.

 25 років – невеликий термін для життя і ціла епоха для нас  в медицині. Ми досягли рівня міжнародних стандартів в Україні і цим пишаємось. Медицина не стоїть на місці і медичний центр «Біокурс» сміливо крокує з нею  курсом розвитку і вдосконалення в боротьбі за здоровя українців.

Повернутися