Що таке програма CHECK-UP ?

Що таке програма CHECK-UP ?Програма CHECK-UP - це щорічне профілактичне обстеження. Дізнайтесь чому у країнах де є високий рівень медичних послуг та сучасних медичних технологій такі обстеження ініціюють самі пацієнти!

Так вже склалось у нашій країні, що нажаль ми не перейшли ні на страхову модель оплати медичних послуг ні на жодну іншу, а залишились працювати по радянській моделі. Єдине попередня країна проводила масові профогляди щопіврічні, без яких не видавали допуску до роботи та могли навіть відсторонити від робочого процесу.

Що змінилось. Нащастя світова медицина розвивається і швидко крокує вперед залишаючи позаду ті речі, які уже не є об’єктивними, ефективними, сучасними та практично є здобутком історії розвитку медичної науки. Тому більшість медичних клінік світу, які працюють за сучасними міжнародними стандартами мають спиратись на об’єктивну оцінку стану організму для постановки клінічного діагнозу – тобто об’єктивного стану пацієнта. У нашій країні діагноз асоціюється із захворюванням, а у світі це об”єктивний стан на момент обстеження, який може бути таким, що Вам після обстеження повідомляють – „Ви здорові!”. Щоб повідомити таку новину лікарі мають провести певний перелік обстежень, щоб бути точними та мати підгрунтя для такого ствердження.

Що таке профілактика – це швидка оцінка та швидкий вплив на зниження ризиків стосовно негативного впливу на організм певних чинників, визначення „слабких місць” у нашому організмі, збоїв у роботі однієї чи кількох систем та своєчасний вплив на усі ці процеси для збереження здоров”я. Ми знаємо що якщо ми раніше впливаємо на поломку автомобіля тим дешевший ремонт та практично дуже низький ризик виникнення катастрофи, так само відбувається у нас в організмі. Чим швидше ми будемо впливати і визначати дисбаланси тим швидше і простіше їх врегулювати. Це своєрідний аудит професіоналами медиками стану кількох основних систем нашого організму. Після проходження обстеження пацієнту даються рекомендації, а при потребі й призначається лікування і кожен має вибір змінити щось спираючись на традиційні підходи лікарів, чи спробувати дотримуватись дієти (з лат. Спосіб життя) для того щоб наш організм самостійно повернув усе до норми.

У різних країнах включають різні обстеження в прогарму профілактичного обстеження CHECK-UP. Це залежить від країни та її стандартів, але з кожним роком кожна країна старається додати нові тестування в цей перелік досліджень, таким чином прагнучи удосконалити та зекономити лікування складних захворювань. Адже не секрет, що онкологічні захворювання на ранніх стадіях є виліковними, а на пізніх практично лікування є безсиле і використовується тільки для зменшення симптомів – наслідків захворювання. Ці програми це своєрідний технічний огляд, тільки замість автівки огляд проходить наш організм, який працює 24 години на добу та потребує, як мінімум щорічного огляду.

Стосовно ціни обстеження це теж залежить від країни, але маючи доступ до інтернету можна легко дізнатись ціну такого обстеження в будь-якій країні світу. В Німмеччині наприклад ціна коливається від 1500 до 5000 Євро, в Сінгапурі від 2000 до 3500 долларів.

У нашій клініці ми назвали такі програми VIP-чоловік та VIP-жінка, що включають основні методи обстеження, які виконуються у наших коллег ззакордону. Ціна в Україні поки що є найнижчою, а якість повністю відповідає міжнарродному стандарту, різниця поки що в 5-10 раз у ціні за рахунок дешевих послуг на лабораторні тести та консультації лікарів, що за кілька років нажаль змінить в сторону подорожчання (ці єтапи ринкового розвитку пройшла стоматологія та фармація).

Нам не хочеться лякати українців різними страшними недугами та наслідками та створювати негативне ставлення до всієї медицини вцілом, але ми б хотіли наголосити кожному, що здоров”я зараз являється персолнальною найдорожчою цінністю, яка дана нам від природи і яку треба берегти, і корегувати разом з професійними медиками, так само як ми будуємо з професійними інженерами, літаємо з професійними пілотами, довіряємо тільки тим речам, які були перевірені часом або мають бездоганну репутацію.

Наш організм дійсно чимось нагадує автомобіль, за яким треба ретельно стежити, міняти масло, зимову гуму на літню, акурратно об’їзджати перешкоди, неперевищувати швидкість на поворотах у кілька разів, тоді цей автомобіль буде служити вам довго і надійно. Якщо ви приїдете на авто на станцію ТО і повідомите майстра що ви 5 років не проходили технічного огляду, то ви будете виглядати диваком і не дивно якщо майстер знайде багато неприємних знахідок для ремонту в авто. Так і в медицині, ми не рекомендуємо хвалитись перед медиками чи колегами, що ви не користуєтесь послугами медицини та не проводите жодних обстежень – це виглядає, що ви просто недбала людина, яка хизується своїм незнанням медичних правил та нехтує здобутками цивілізації у медицині. Це те саме як би ви пішки вирушили зі Львова до Москви спираючись на те що люди колись так мандрували і запевняли усіх що це оптимальний спосіб дістатись до столиці сусідньої держави, а також не взяли паспорт, бо колись ми перетинали кордон без документів.Шановні читачі цієї статті від усього нашого колективу хочемо побажати берегти ваше здоров’я, бо воно одне і на ціле життя, а лікарів чарівників не існує! Будьте здорові!
Повернутися