Чи знаєте ви, як виміряти своє здоров'я?На це запитання відповідає головний лікар Медичного центру БІОКУРС Жиравецький Тарас .

Глянувши на себе у дзеркало, ми можемо оцінити стан свого здоров'я! Ми маємо виглядати на свій вік або молодше, у нас має бути відчуття спокою та великого енергетичного потенціалу, вага нашого тіла має бути пропорційна зросту, ми не маємо вживати стимулюючих напоїв (у надмірній кількості кави, алкоголю, міцного чаю), не повинні навіть задумуватись про паління, самі без зусиль харчуватись здоровою їжею і основне, незважаючи на усі щоденні стреси та виклики долі, отримувати задоволення від того, що ми живемо, а наш організм швидко адаптується і працює краще ніж швейцарський годинник, адже генетика - це найдосконаліша програма у світі, а ми запрограмовані мінімум на 120-140 років життя.

Ви скажете, що такого не буває і досягнути такого балансу неможливо. На жаль, це відмовки, а здоровий спосіб життя - це тільки частина успіху. Насправді, наш організм потребує додаткового контролю лікарем, для того, щоб визначити об'єктивний стан усіх органів та систем і запобігти його некоректній роботі. Лікар не зможе визначити рівень вашого цукру, наявності каменів у нирках чи жовчевому міхурі, пухлини чи стану печінки тільки по зовнішньому вигляду, тому і потрібна комплексна перевірка усього організму – так звана «Check up програма», після проходження якої можна призначити коректну дієту (в перекладі з латині дієта - спосіб життя) та при потребі лікування, якщо є значні відхилення в роботі Вашого організму.Ми досягаємо найкращого результату попереджуючи значні дисбаланси і незворотні процеси та повертаємо цілий організм до ідеальної роботи та гомеостазу (балансу) без значних зусиль. Це є основою медицини майбутнього, яка є орієнтована на профілактику захворювань, а не на боротьбу з ними у пізніх стадіях, яку виграти можна тільки з великими втратами.

Фраза «Я не люблю звертатись до лікарів!» у 21 столітті рівноцінна наступній : «Я нічого не знаю про свій найдорожчий скарб - своє здоров'я та його резерви».

Це приблизно теж саме як: «Я не хочу проходити технічний огляд мого автомобіля, бо майстри завжди щось знайдуть неприємне для мого гаманця».

Знання про свій діагноз (з латині – об’єктивний стан) дає можливість спати спокійно, якщо лікарі підтвердили і закріпили Вашу впевненість позитивним лікарським вироком «Здоровий!», якщо ж ви отримали від медиків «жовту» картку (попередження) не потрібно чекати «червоної», а негайно почати разом з професіоналами повертати втрачену здатність організму перебувати в рівновазі з оточенням.

Потрібно пам’ятати, що стан здоров’я не є чимось статичним. Це динамічний процес, а, отже, він може покращуватись або погіршуватись. Кожна людина являє собою відкриту динамічну систему, тому існує широкий діапазон поняття «здоров’я» — від абсолютного здоров’я до граничних із хворобою станів. Досконале здоров’я - відмінний настрій, сильний імунітет.Чудеса зцілення робить наш організм, а лікар тільки допомагає цьому диву здійснитись швидше! І основне, не чекайте чуда - воно стається щосекунди всередині кожної клітини нашого організму від нашого народження, але якщо розум не можна здобути без хороших вчителів, то не вартує сподіватись на добре здоров'я без допомоги лікарів.

Розумний і здоровий = щасливий, тому колектив БІОКУРС бажає усім без винятку бути щасливими уже сьогодні та пам’ятати:

«Mens sana in corpŏre sano. У здоровому тілі – здоровий дух».
Повернутися