Діагностика патологій у новонароджених на ранніх стадіях


Діагностика можливих патологій на ранніх стадіях у новонароджених є запорукою того, що ймовірність успішного результату лікування багаторазово збільшується. У силу цього слід приділяти пильну увагу обов'язковим діагностичним процедурам, в число яких входить і нейросонографія.

Нейросонографія для новонароджених є простим, але дуже дієвим методом ультразвукового дослідження головного мозку. Простота використання даного методу полягає в тому, що дослідження проводиться через так зване джерельце у новонароджених. Саме завдяки такій особливості є можливість провести нейросонографію - процедуру, яка може виявити цілий ряд можливих патологій головного мозку дітей в самій початковій стадії, серед яких:

·         інфекційні ураження головного мозку

·         пухлини

·         ураження мозку, отримані в результаті порушення його кровопостачання

·         а також можливі вроджені аномалії розвитку.

Слід зазначити, що унікальність даної процедури полягає в тому, що провести її можна виключно дітям у віці до одного року, оскільки надалі джерельце заростає і звукові хвилі високої частоти не можуть пробитися крізь них.

Особливо важливим такий вид діагностики є:

·         для тих новонароджених, у яких порушення розвитку мозку були виявлені ще на внутрішньоутробній стадії розвитку,

·         а також для недоношених дітей, дітей з затримкою розвитку,

·         новонароджених з незвичайною будовою голови

·         та дітей у яких є наявність неврологічної симптоматики.


 Сама по собі нейросонографія є абсолютно безпечною і безболісною процедурою, проведення якої не викличе у дитини ні найменшого занепокоєння. Нейросонографія увійшла до числа обов'язкових діагностичних процедур у перші дні життя дитини. Жельов Віктор Іванович має досвід виконання нейросонографії уже 25 років.

Запис на обстеження на рецепції клініки «Біокурс»

за тел.: 261-05-95 чи 067-674-38-31.

Звертайтеся!

Повернутися