47 Програм діагностики стану вашого організму за міжнародними стандартами

25 річний досвід роботи в галузі діагностики та лікування населення України, постійне оновлення переліку діагностичних тестів та лікувальних процедур, залучення до команди кваліфікованих спеціалістів різних галузей, високий рівень сервісу та комфорту, швидкість і зручність, широка мережа забірних пунктів - ось складові успіху БІОКУРСУта хорошої репутації серед лікарів і пацієнтів.

Основою успішної роботи центру є сучасна ліцензована та акредитована Держстандартом багатогалузева лабораторія, результати якої дають достовірну інформацію про стан організму і дозволяють лікарям приймати правильні рішення щодо вибору стратегії лікування пацієнтів.

Відоме латинське прислів'я - «Хто добре діагностує, той добре лікує» - відображає переваги лікарів, які працюють у нашому центрі.

Крім лабораторії, для потреб діагностики використовується ціла низка інших інструментальних методів обстежень, які значно розширюють діагностичний потенціал та інформаційні можливості для лікаря. Це - найсучасніші ультразвукові апарати з усіма видами датчиків, ендоскопічне обладнання, електрокардіограф, холтерна система динамічного спостереження за роботою серця та ін. Ви маєте можливість в одному місці швидко та якісно пройти всі потрібні стандартизовані дослідження, прийняті в сучасній медицині, зекономивши час, нерви і гроші.

«Програми лабораторно-діагностичного обстеження» ми рекомендуємо і пацієнтові, і лікарю, щоб розібратися у величезному переліку діагностичних підходів, якими користується сучасна медицина.
Вони допоможуть зекономити час і гроші. Тут у формі алгоритмів згруповано лабораторні тести та діагностичні процедури, прийняті світовою та вітчизняною медициною для діагностики та контролю найпоширеніших захворювань, профілактичних обстежень, спостереження вагітних.

Сподіваємось, що це значно полегшить роботу лікарів, а пацієнтам дозволить орієнтуватись у виборі діагностичних тестів і процедур.
Повернутися