Що виділяє Медичний центр БІОКУРС на ринку державної медицини у Західній Україні?
В першу чергу це 25-річний досвід команди лікарів професіоналів, робота яких направлена на кінцевий результат – правильна діагностика та успішне лікування захворювань пацієнта.
Можливість провести комплексні обстеження стану здоровя протягом 1 дня.
Діагностика та лікування в одній клініці.
Співпраця з клініками Австрії , Німеччини, Великобританіі, Польщі, Угорщини у вирішенні медичних питань будь-якої складності.
Широка мережа філіалів забірних пунктів, яка робить доступною нашу допомогу навіть у віддалених районах західної України.
Чи проводить Медичний центр БІОКУРС лікування?
У нашій клініці можна пройти амбулаторне лікування у таких спеціалістів: акушер-гінеколог, уролог, андролог, сексопатолог, кардіолог, судинний хірург, педіатр, дерматолог, невропатолог, ревматолог, гастроентеролого, ендокринолог, трихолог. Переважна більшість - це лікарі вищої категорії.
Які переваги лікування у медичному центрі БІОКУРС ?
Лікарі Біокурсу є забезпечені усіма необхідними засобами для діагностики захворювань на ранніх стадіях. Обстеження проводиться оперативно, що дає можливість вчасно прийняти вірне рішення враховуючи об'єктивний стан кожного пацієнта. Усі лікарі дотримуються міжнародних стандартів діагностики та лікування затверджених МОЗ України та прийнятих у світовій практиці. Незмінним залишається багаторічний досвід лікарів, а також індивідуальний підхід - наші консультації тривають від 30 хвилин до 2 годин. Сучасна акредитована лабораторія, якою керує власник та засновник фірми, кандидат медичних наук з 33 річним стажем Мирон Іванович Жиравецький, дає можливість з користю для пацієнта використати величезний інформаційний потенціал, який надає лікарю кваліфіковане лабораторне обстеження та точно встановити діагноз і визначити тактику лікування. Лабораторія керується в своїй роботі девізом – «Це не АНАЛІЗИ, це – ПАЦІЄНТ»
Скільки коштує обстеження у клініці БІОКУРС ?
Кожне обстеження при аналогічній високій якості є в 5-10 разів дешевшим ніж закордоном. На сьогодні ми можемо впевнено заявити, що ціни є на рівні середньо ринкових і міф про дороговизну Біокурсу давно спростований в уяві тих пацієнтів, які скористались нашими послугами. Консультація нашого спеціаліста вам обійдеться в 250 гривень , а весь комплекс діагностичних процедур визначається лікарем і ціна може коливатись від 100 гривень до кількох тисяч гривень в залежності від проблеми з якою звернувся пацієнт. Ціни клініки вказані у прайсі і перед обстеженням пацієнту повідомляється його вартість, яка в кожного є індивідуальною. В нашій установі працює банківський термінал і пацієнт має можливість розрахуватись карткою. Ми також маємо договори про співпрацю з багатьма страховими компаніями і якщо у Вас є страховий поліс послуги оплачує страхова компанія.
Чи обов’язково робити багато аналізів та обстежень для того, щоб пройти лікування у клініці?
Кожен лікар, коли встановлює діагноз або призначає лікування, повинен керуватись об'єктивними показниками, а будь яка суб'єктивна допомога від пацієнта (скарги, опис проблем) лише допомагає і є додатковою, а не основною інформацією. Тому лікувати «всліпу» неетично і неконструктивно і може обернутись тільки шкодою для пацієнта.
Скільки часу займе обстеження у БІОКУРСІ ?
За короткий час – 1 день, виділений у Вашому графіку, Ви проходите без черг велику кількість діагностичних та лікувальних процедур в одній установі, які підбираються індивідуально лікарем консультантом. Ви не тратите нерви, час та гроші на черги, пошуки додаткових установ де можна «доробити» необхідні діагностичні процедури чи аналізи чи знайти відповідного спеціаліста та «потрапити» до нього. Наприклад, щоб здати аналізи Вам непотрібно попереднього записуватись і процедура займе не більше 10 хвилин. Ультразвукове дослідження та консультації тривають від 30 хвилин до 1,5 години в залежності від складності медичної проблеми
Як проходить процес надання медичних послуг у БІОКУРСІ ?
У Вас є можливість пройти необхідні обстеження за скеруванням свого лікуючого лікаря або скористатись консультацією нашого спеціаліста за попереднім записом. Наш лікар-координатор на рецепції безкоштовно допоможе вибрати Вам потрібного спеціаліста, а також порадить які обстеження потрібно пройти. Первинна консультація лікаря-спеціаліста дає можливість лікарю оцінити загальний стан здоров'я, вислухати скарги, зібрати анамнез життя пацієнта та хвороби, і призначити відповідний обсяг обстеження для встановлення кінцевого діагнозу. На повторній консультації лікар аналізує отримані результати, встановлює кінцевий діагноз та рекомендує відповідне лікування. При необхідності хірургічного лікування надає рекомендацію щодо вибору клініки, яка професійно виконує дані втручання.
Як проходить амбулаторне лікування у Вашій клініці?
Лікуючий лікар видає пацієнту схему лікування за якою останій приймає ліки вдома. Регулярно за нашими нагадуваннями пацієнт звертається в клініку для періодичного моніторингу на контрольні обстеження, після чого проводиться необхідна корекція та контроль якості лікування з періодичністю - 2 рази в місяць (при необхідності моніторинг проводиться частіше). Переваги такого лікування у тому що пацієнт не відволікається від роботи та сім"ї, а також економить на перебуванні у стаціонарі. Пацієнт витрачає до 1 години часу щотижня на моніторинг-тестування та консультації у зручний для нього час і отримує необхідну медичну допомогу.
Наскільки важливою є на сьогодні роль лабораторії в медицині?
З давніх часів добре відоме серед медиків латинське прислів'я - «Хто добре діагностує - той добре лікує». Воно як ніколи є актуальним в наш час коли щороку з'являються нові захворювання. Якщо порівняти медицину XIX сторіччя, яка базувалась на використанні практичного досвіду лікаря отриманого з допомогою тільки його органів відчуття - зору, слуху, дотику - сьогоднішній рівень медицини передбачає використання передових досягнень і відкриттів у галузі генетики, біохімії, молекулярної біології, мікробіології та вірусології, імунохімії, які прийшли до нас у другій половині XX століття. На сьогодні прогрес в медичній діагностиці є таким швидким як і в розвитку комп'ютерних технологій. Більш того, нові відкриття в галузі медицини здебільшого пов'язані з визначенням причини виникнення захворювань - а це в першу чергу є мікробні, вірусні, хімічні та фізичні фактори зовнішнього середовища, які викликають порушення біохімічного метаболізму та поділу клітин. Без визначення конкретних речовин – так званих біомаркерів, які з'являються під час захворювання або рівень яких порушується під час патологічного процесу неможливе встановлення діагнозу та контроль ефективності лікування. Тому наявність сучасної лабораторної бази є просто життєво необхідною і є відображенням стану медицини.
Чим БІОКУРС відрізняється від держаних лабораторій?
Ми існуємо на ринку лабораторних послуг вже 25 років і були першою в Україні приватною лабораторією. На відміну від звичайних клінічних лабораторних обстежень, які виконуються в інших лабораторіях при державних лікарнях для забезпечення мінімального необхідного об'єму тестування, і які до речі надзвичайно обмежені куцим бюджетом державної медицини, виконуємо сучасні дослідження з переліку унікальних тестів, здебільшого недоступних через фінансову неспроможність «державникам». В нашому переліку є на сьогодні до 300 різних тестів в галузі біохімії, ендокринології, мікробіології, вірусології, онкології, алергії, імунології та генетики. Для діагнозу одного захворювання інколи потрібно визначити декілька маркерів - діагностичних сполук, що свідчать про захворювання, а за кожним маркером стоїть використання тест-системи - набору реагентів вартістю від 100 до 600 доларів. Причому на ринку тест-систем існують проблеми з якістю, надійністю, інформативністю і ціною, які можна вирішувати тільки при постійному слідкуванні за втіленням у практику наукових розробок фірмами-виробниками, що мають добру репутацію щодо якості продукції - здебільшого представників високо розвинутих в біотехнологічному відношенні країн Франції, Німеччини, Англії, Швейцарії, Австрії, США. Слід згадати що самі тест-системи не працюють без відповідних комп'ютеризованих сучасних аналізаторів, ціни на які думаю в десятки разів перевищують декілька річних бюджетів виділених на реагенти для лабораторій державної медицини. До речі вказані складові якісної діагностики визначають і відповідну ціну на аналіз та призводять до зменшення кількості зайнятих працівників і їх завантаженості.
Чим БІОКУРС відрізняється від інших приватних лабораторій?
Пацієнта цікавить кінцевий результат – лікування його захворювання. Ні одна мереживна сітка приватних лабораторних центрів не вирішує цієї проблеми, бо результати аналізів повинен трактувати лікар, який і має забезпечити ефективне лікування на підставі отриманих результатів. Тому для таких лабораторних центрів основним завдання є надання якісних лабораторних послуг у великих тиражованих об’ємах вимірюваних кількістю пробірок (аналізів) , так званий пробірковий бізнес. Наш девіз - «Це - не пробірка, це – пацієнт» і кінцевим продуктом нашого бізнесу є задоволений пацієнт, який вирішив у нас свою проблему.
Page is under construction.
Your question:
Enter the code: