Акція від першої в Україні Клініки-бутік - медичного центру "Біокурс"


Щовівторка можна виграти безкоштовне обстеження - нейросонографію або обстеження кульшових суглобів. Щоби виграти безкоштовне УЗД обстеження звертайтеся на рецепцію клініки за номером: (032) 261-05-95 або (067) 674-38-31 вказавши дані дитини і Ваш контактний номер.


Впродовж 13 років, комплексну ультразвукову діагностику у клініці «Біокурс» виконує спеціаліст по педіатричному УЗД з 25-річним досвідом — Жельов Віктор Іванович. Експерт у нейросонографії, обстеженні суглобів у дорослих та дітей, обстеженні внутрішніх органів, сечовидільної системи, репродуктивної системи у жінок та чоловіків, грудних залоз, щитоподібної залози; в дослідженні м'язів, зв'язок, шкіри і підшкірних утворів та лімфатичних вузлів; в акушерстві, а також у діагностиці органів після трансплантації.


УМОВИ АКЦІЇ


Кожного вівторка в клініці "Біокурс" у Львові буде проводитись безкоштовне обстеження, нейросонографія та обстеження кульшових суглобів немовлят.
Для того щоб виграти безкоштовне обстеження Вам необхідно звертатися на рецепцію клініки за тел.: (032) 261-05-95 або (067) 674-38-31 і вказати персональні дані дитини та Ваш контактний номер телефону.


Щоп'ятниці буде проводитись розіграш на безкоштовне обстеження для 2-х малюків. 

Результати оголосимо на сайті клініки, а батьки будуть попереджені про перемогу.
Ті хто не переміг будуть зберігати шанс на перемогу у розіграші наступного тижня і далі.Переможці - батьки, дітки котрих пройдуть безкоштовне обстеження повинні обов'язково залишити свій коментар на сайті клініки.

Це єдина умова участі в акції.


Отже, звертайтеся (032) 261-05-95 або (067) 674-38-31 та слідкуйте за оновленням інформації на сайті клініки 

 та у соціальній мережі Facebook

Будьте здоровими та насолоджуйтеся життям у своєму родинному колі та разом з найкращими друзями!


Повернутися