Як народити здорову дитину?


Бути хорошими батьками – мрія і обов’язок кожної пари, що одного дня прийняла рішення створити сім’ю. Як продовжувати свій рід, люди навчились ще від Адама та Єви, але до вирішення питання як народити здорову дитину прийшли відносно недавно. Планування вагітності – перший крок назустріч батьківству. Причому зробити його необхідно одночасно чоловікові і жінці!

Здавалось би – для чого перейматись зайвими думками і чи не легше покластись на волю Божу? Можна і так, але задумайтесь над цими цифрами: 5% дітей народжуються із вадами фізичного і психологічного розвитку, 30% пологів – патологічні, 20% вагітностей закінчуються викиднями, а показники смертності немовлят і породілль майже вдвічі більші, ніж в європейських країнах!

Тому, щоб не потрапити до цієї сумної статистики, треба дуже серйозно і відповідально віднестись до планування вагітності і мінімум за 3 місяці почати роботу над нею – звернутись до лікарів.

У медичному центрі «Біокурс» працює висококваліфікована команда  спеціалістів, яка допоможе вам стати щасливими батьками здорового малюка: гінеколог, андролог-уролог, терапевт, кардіолог, ендокринолог, дерматолог, УЗД-лікар.

Планування вагітності передбачає також проведення лабораторних та інструментальних  досліджень за діагностичними програмами міжнародного рівня:

1.    Планую вагітність. Жінки. Частина 1 (Кров)

2.    Планую вагітність. Жінки. Частина 2 (Мазки)

3.    Планую вагітність. Жінки. Частина 3 (Гормони)

4.    Хочу стати батьком

5.    TORCH-інфекції.

Для вагітних жінок ми пропонуємо :

1.    Чекаємо дитину. Вагітність – 1-й триместр

2.    Чекаємо дитину. Вагітність – 2-й триместр

3.    Чекаємо дитину. Вагітність – 3-й триместр

4.    Чекаємо дитину – мазки.


А ми ще раз наголошуємо – обстеження необхідно пройти жінці і чоловікові! Чому так важливо проходити ці дослідження перед тим, як вагітніти? Бо будь-яка  патологія у їх показниках дасть можливість лікарям виявити загрозу для організму жінки і майбутньої дитини і провести ефективне лікування, яке сприятиме зачаттю здорового малюка.

Клініка «Біокурс» сьогодні – це сучасний медичний заклад поліклінічного типу, який пропонує свої послуги у вирішенні медичних проблем у дорослих і дітей.

25 років успішного досвіду, сучасне медичне та лабораторне обладнання, використання міжнародних стандартів,  індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфорт і затишок  дозволяють нам гарантувати найкращий результат у діагностиці та лікуванні найскладніших випадків захворювань.


Будьте здорові, сміливо плануйте поповнення своєї сімї  разом із 

медичним центром «Біокурс»!

Записатись на консультацію та прийом до лікарів Ви можете за тел.:

+38 (032) 259-21-18, 261-05-94, 259-21-18

Повернутися