Гарні ніжки – мрія кожного флеболога


Медики б’ють на сполох – світом блукає епідемія варикозу! І косить вона і тих, хто живе «як білка в колесі», і тих, хто не відриває п’яту точку від крісла. Окрім втоми і болю варикозне захворювання вен приносить ногам і  непривабливі сині «ріки» і «заплави» у вигляді набряклих вен і судинної сітки, які просвічують через шкіру.

Варикоз – прогресуюча хвороба, яка може привести до інвалідності. Тому, дуже важливо при перших її проявах обов’язково звернутись до флеболога. Сучасна медицина застосовує багато методів медикаментозного та хірургічного лікування.

За останні роки широкої популярності набув метод лазерної корекції -  ендовенозна або ендовазальна коагуляція.  «Операція одного дня» - так називають його флебологи. Перевагою цього методу є те, що він мінімально травматичний, проводиться без єдиного розрізу і дає максимальний  лікувальний і косметичний ефект у короткі строки. 

Перед операцією флеболог проводить ультразвукове обстеження стану вени, визначаючи ті ділянки, де вона є хворою. 

Лазерна коагуляція  проводиться під місцевою так званою туминсцентною анестезією – навколо вени створюється «футляр» за допомогою ін’єкцій розчину Кляйна, який знеболює вену і зменшує ризик опіку навколишніх тканин. Під контролем ультразвуку у вену вводиться світлодіод, через який подаються лазерні імпульси. Акумулюючись на кінці світлодіода, вони «запаюють» вену зсередини. Лазерний промінь спаює сітки вени докупи, вони ніби склеюються - і так по всій вені.


Варто знати, що лазерні операції показані не у всіх випадках. Тому лікар-флеболог, керуючись даними ультразвукового передопераційного обстеження і огляду, підбирає індивідуальне лікування або комбінацію різних методів лікування варикозу.

Великим плюсом для методу ендовазальної коагуляції перед іншими хірургічними методами є те, що триває вона до години часу і пацієнт одразу ж встає на ноги.  Післяопераційний період триває до 3 тижнів і полягає у носінні компресійного  трикотажу, який одягають на його ногу лікарі після лазерної операції.


У медичному центрі «Біокурс» працює висококваліфікований лікар-флеболог з великим досвідом роботи, який допоможе кожному пацієнту вирішити будь-які проблеми із венами.

Унікальна весняна пропозиція для всіх, хто дбає про своє здоров’я та красу своїх ніг:

БЕЗКОШТОВНА КОНСТУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ-ФЛЕБОЛОГА!

 Записуйтесь за тел.:

+38 (032) 261-05-94

+38 (032) 261-05-95

+38 (032) 259-21-18

+38 (067) 674-38-31

+38 (099) 314-22-45

Також дізнайтеся більше про лікування судинних зірочок у Львові 

Повернутися