Як не стати Залізним лісорубом, або що потрібно знати про суглоби?


«Ми в місто Смарагдове йдемо..» - поскрипуючи,  співав  Залізний лісоруб, що хотів у Чарівника  попросити  можливості вільно рухатись.

Основа людського організму – скелет, рух якого забезпечують суглоби – свого роду шарніри (як у Залізного лісоруба), що потребують постійної змазки. Постійне вироблення синовіальної рідини організмом  забезпечує справну роботу суглобів.

На жаль, у цьому процесі часто виникають збої  і, за статистикою, кожна третя людина на Землі  потерпає від захворювань суглобів. Ризик їх виникнення  і розвитку збільшується із віком, то ж не дивно, що майже кожна людина похилого віку скаржиться на болі у суглобах.

За причиною виникнення захворювання  суглобів   розділяють  на дві основних групи: запальні і дегенеративно-дистрофічні.

До запальних медики відносять артрити : ревматоїдний, туберкульозний, гонорейний, сифілітичний, псоріатичний, метаболічний, анкілоризуючий спондилоартрит (хвороба Бехтерева), синдром Рейтера і бурсит.

За перебігом захворювання виділяють гострий  та хронічний артрит. 


Дегенеративно-дистрофічні  захворювання суглобів називають артрозами: гоноартроз (ураження колінних суглобів), коксоартроз (ураження тазобедрених суглобів), периартроз (ураження плечового пояса).

Усі ці захворювання значно погіршують якість життя людини, тому дуже важливо вчасно їх виявити і вилікувати. І повірте,  «чудодійні» мазі, які рекламуються по телевізору, поради  родичів та друзів, «всезнаючого» інтернету, народні методи здатні лише  заставити хворобу відступити і на деякий час зачаїтися, щоб при першій же нагоді знову атакувати. Дуже часто біль у суглобах супроводжує  процес  перебігу  в організмі складних захворювань, в тому числі і онкологічних.

 

Виявити причину захворювання, поставити вірний діагноз, призначити ефективне лікування може тільки лікар!

Діагностика захворювань суглобів передбачає  рентгенологічне (у складних випадках томографічне) обстеження, проведення лабораторних аналізів, тестів.

Виходячи із результатів обстеження, досвідчений спеціаліст вибирає відповідний метод лікування або призначає комплексне  лікування:

-      медикаментозний

-      блокадний

-      фізіотерапевтичний

-      мануальна  терапія

-      оперативне втручання


 Кожного дня людина наражається на ризик отримати захворювання суглобів: неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, хронічні, інфекційні захворювання, великі фізичні навантаження, травми, генетична спадковість, порушення балансу гормонів, побічна дія  від прийому деяких ліків.

Уникнути  ризику стати інвалідом від невчасного і неправильного лікування захворювань суглобів можна, якщо серйозно і відповідально відноситись до свого здоров’я.  То ж  не ігноруйте  тривожні сигнали, які подає Ваш організм при проблемах із суглобами:  хруст, біль, набряки, скованість у русі.


Залізний лісоруб йшов до Чарівника Смарагдового міста дуже довгою і складною дорогою…Вам не треба так далеко ходити – щоб назавжди позбутись проблем із суглобами,  при перших їх  проявах зверніться до ревматолога клініки «Біокурс» і  насолоджуйтесь життям, повним руху і лише приємних пригод.

 У медичному центрі «Біокурс» ми успішно діагностуємо і лікуємо всі хвороби суглобів! 

Повернутися