Цікава історія N15: Секс story або кому заважають маленькі яєчка?

Історія почалась у мене на прийомі у клініці...

До мене звернувся чоловік високого зросту нормальної статури на консультацію по "інтимному запитанню".
Найчастіше до уролога-сексопатолога звертаються з приводу зниження потенції чи, як правильно по-медичному, еректильної дисфункції.
Але цього разу пацієнт, зайшовши в кабінет, зразу оголосив про свою проблему!

Він стверджував, що у нього дуже маленькі яєчка. Наголошу, що пацієнт мав технічну освіту і працював, на момент нашої розмови,  вантажником у магазині, був не одружений і, як виявилось, не займався сексом жодного разу. Не з релігійних мотивів, а через "маленькі яєчка".

Провівши огляд калитки, я не зауважив жодних відхилень від норми, але пацієнт наполягав на виконанні УЗД яєчок.
Мені довелось виконати УЗД калитки де жодних відхилень від норми не було.
Переконати пацієнта у тому, що у нього усе в нормі виявилось досить складно...

Тоді я почав розпитувати звідки у нього переконання, що в нього є "замаленькі яєчка".
Він пояснив, що проходячи медкомісію у військкоматі, він запитав у лікаря чи нормальний розмір яєчок у нього, а лікар відповів, що у нього вони маленькі?!


Це точно був жарт, але хлопець сприйняв його близько до серця і соромився підійти до дівчини, бо якби вона побачила, що він не такий як усі могла б почати глузувати з нього.
Відчувши в 30 років розширення вен сім'яного канатика він звернувся у Львівську обласну клінічну лікарню для проведення операції з приводу варікоцелє.

Він цілком серйозно запитав у лікаря уролога перед операцією чи маленькі в нього насправді яєчка. Лікар не розуміючи усієї історії та проблеми, теж пожартував. Він сказав що розмір бажає бути більшим!
Тепер пацієнт вже остаточно був переконаний, що є проблема, яку вилікувати неможливо.
Тому наступні 15 років уникав стосунків з жінками.

Після обстеження він зрозумів, що повністю здоровий і пообіцяв, що не буде більше зациклюватись на цій проблемі та спробує знайти жінку для спільного життя.


Таким чином пацієнт вилікувався без ліків!

P.S. Ми лікарі повинні бути дуже уважні з медичними термінами та жартами. Бо як видно з історії головний герой міг залишитись одинаком на ціле життя з проблемою, якої в нього не було.

Повернутися