Пост-реліз святкування 25-річчя Медичного центру «Біокурс»


 4 грудня 2014 р. Медичному центру «Біокурс» виповнилось 25 років. І вперше за  весь цей час ми не працювали у робочий день - колектив клініки святкував свій ювілей в колі друзів та пацієнтів. У теплій атмосфері згадували, як все починалось, підбивали підсумки своєї роботи, відзначали знаменні дати:

1. Перша в Україні приватна медична лабораторія – 1989 рік.

2. Перші тести на вагітність – 1987 рік.

3. Перший кабінет «Безпечний секс» - приватний, анонімний з повноцінною діагностикою за лондонським стандартом – 1995 рік.

4. Перші зрозуміли, що працюємо з пацієнтом, а не з аналізами.

Сьогодні у Медичному центрі «Біокурс» та у 18 філіях в 5 областях України працюють 70 висококваліфікованих спеціалістів – діагностів, лікарів, медсестер, лаборантів. З першого дня своєї роботи ми зрозуміли, що найбільшою цінністю є люди, які віддають  всі свої знання та сили благородній справі – боротьбі з захворюваннями. Тому святкування 25-річного ювілею, в першу чергу, присвятили їм, подарувавши гарний настрій, можливість поспілкуватись,  відчути  «дух команди», поділитись своїми планами на майбутнє і гарно відпочити.


За відданість своїй справі відзначили найкращих лікарів  у номінаціях:

Золотий фонд «Біокурсу»

Леся Якимчук – працює 20 років.

Безстрашні та талановиті перші приватні лікарі

Красівська Лідія Ярославівна  - лікар-гінеколог, працює 15 років.

Жельов Віктор Іванович – лікар УЗД, працює 13 років.

Команда «українського доктора Хауса» Тараса Жиравецького:

Демковська Оля, Пікула Ірина, Стигар Мирослава, Халавка Галина.

Всевидяче око «Біокурсу»

Анна  Левушніщо не сховається від її пильного погляду.

Надзвичайно цінуємо і любимо своїх медсестер і визначили найкращих:

Патріотичний дух клініки

Катерина Сорочак – акушерка,  паличка-виручалочка  «Біокурсу».

Комп’ютерний геній

Надія Возна – надія лабораторії «Біокурс». Чоловічий склад розуму, поєднаний з надзвичайною жіночністю.

Відмінний старт

Оксана Павелко та Романія Чорновус –   проявили себе вже з перших днів своє роботи у «Біокурсі»

Рання пташка «Біокурсу»

Василина Волинець – першою починає робочий день у клініці.

Гордимось тим, що сьогодні послугами медичних лабораторій  «Біокурсу» користуються тисячі пацієнтів у 5 областях України. У 18 філіях кожного дня працюють висококваліфіковані медсестри, які оперативно проводять забір аналізів і відправляють їх результати у головний офіс Медичного центру для визначення чіткого діагнозу. На святкуванні 25-річного ювілею відзначили і нагородили цінними подарунками найкращих з них.

Найкраща філія: Ольга Іващук (м. Нововолинськ)

Жага до перемоги: Наталія Сермашова

Комунікабельність: Іванна Вах (м. Броди)

Міс креативність: Марія Мальонка (м. Чортків)

Заслужений наставник: Ірина Фольта (м. Миколаїв)

Золоте перо «Біокурсу»: Наталія Цимбал (м. Пустомити)

За продовження справи свої батьків, неординарний підхід, сміливе бачення майбутнього клініки «Біокурс» почесне звання «Спадкоємця престолу» отримав головний лікар -

Тарас Миронович Жиравецький.

Весь колектив, запрошені гості провели чудовий вечір, на якому кожен почував себе в колі друзів, проявляв свої таланти, насолоджувався чудовою музикою, танцями, спілкуванням, фотосесією та кулінарними  шедеврами.  


Переможці номінацій отримали цінні подарунки, книги, квитки на вистави та концерти. А головне – оплески і привітання друзів та колег.

Напередодні святкування 25-річчя Медичного центру «Біокурс»  від Голови Львівської обласної ради – Петра Несторовича Колодія ми отримали привітання та офіційну подяку (від 25 листопада 2014 року, № 1409) за вагомий внесок у сферу охорони здоров'я, сумлінну працю, високий професіоналізм. 

Для керівництва та працівників закладу відзначення нашої багаторічної роботи владою області є надзвичайно приємним подарунком. Адже «Біокурс» - це команда, де кожен розуміє, наскільки важлива вдячність, довіра і підтримка у спільній справі – боротьбі за здоров’я нації. 

Святкування 25-річного ювілею  дало нам можливість відчути себе єдиним цілим, командою, здатною будувати великі плани і плідно працювати над їх втіленням в життя.

 

 

 

Повернутися