Що означає клініка-бутік?

З першого дня свого заснування ми вибрали індивідуальний підхід до кожного пацієнта та до вирішення проблем із його здоров’ям. Відколи ми розширили поле своєї діяльності і стали діагностично-лікувальним закладом, постійно працювали над створенням команди висококваліфікованих лікарів вузької спеціалізації і пошуком шляхів удосконалення роботи медичного центру «Біокурс».


Результатом такої роботи стало створення власного бачення подальшого розвитку нашого медичного закладу: концепція «клініка-бутік» відповідає вимогам часу і потребам пацієнтів в отриманні результату - якісної діагностики і ефективного лікування на рівні міжнародних клінік. Ця концепція має на меті докорінно змінити відношення пацієнтів до лікування і до лікарів – у нас в особі лікаря Ви отримуєте партнера, який підтримає Вас і вирішить всі питання, пов’язані із Вашим здоров’ям та здоров’ям Вашої сім’ї.


Програма лояльності 5% та 10 % знижки поширюється на усіх членів родини власника картки Медичного центру "Біокурс".


З повною відповідальністю ми беремо на себе максимально швидке вирішення складних діагностичних та лікувальних проблем, які не змогли вирішити у інших медичних закладах.

Ми вибрали шлях прямої співпраці з нашими клієнтами, як найбільш ефективний в сучасних умовах. Досвід співпраці зі страховими компаніями показав, що встановлений ними ліміт на діагностику та лікування у складних медичних ситуаціях позбавляє пацієнтів та лікарів можливості отримати найкращий результат в найкоротший термін.


Вимогою часу для людей, які багато часу приділяють розвитку свого бізнесу, є профілактика захворювань. Концепція «клініка-бутік» пропонує Вам популярний в європейських країнах постійний моніторинг стану Вашого здоров’я – двічі на рік проходження обстеження стану всіх систем організму.

Будьте здоровими і пам’ятайте – в Медичному центрі «Біокурс» на першому місці завжди стоїть турбота про Ваше здоров’я!

Більше інформації про концепцію клініки-бутік ви дізнаєтеся ТУТ


Також приєднуйтеся до нас у соціальних мережах

Facebook

Google+

Вконтакте

Тwitter

Повернутися