Медичний центр «Біокурс» - святкує 25-річчя

4 грудня цього (2014) року медичному центру «Біокурс» виповнюється 25 років. Це серйозний привід для аналізу минулого, сьогодення і планування майбутнього.

 За 25 років ми провели понад 500 тисяч досліджень, запровадили 47 програм діагностики, допомогли тисячам людей поправити стан здоров'я, а головне – створили маленьку сімейну клініку з позитивним досвідом, бездоганною репутацією, великими можливостями і бажанням продовжувати свою місію - «Дарувати людям здоров'я».

Якими були наші перші кроки? 1989 рік – перебудова йшла повним курсом. Уперше в державі «розвинутого соціалізму» дозволили створювати приватний бізнес. Ми першими в Україні почали приватну медичну діяльність. Стартували з ТзОВ, де було 10 співзасновників, які внесли по 5 тисяч рублів в статутний фонд.

Але згодом девальвація перетворила наш «капітал» з 50 тисяч рублів в ціну кілограма вареної ковбаси. Зрозумівши, що з такого ТзОВ марно чекати дивідендів, співзасновники залишили нас удвох. Саме тоді можемо вважати і почався наш сімейний бізнес. Ми вирішили, що робити треба те, що найкраще вмієш. І створили медичну лабораторію. Найняли бухгалтера. Мирон займався діагностикою та консультацією пацієнтів, а я фінансовими та адміністративними питаннями, пошуком партнерів.

Пишаємось тим, що першими запровадили ранню діагностику вагітності і виявлення патологій в ній з перших тижнів. Працювали в напрямку проведення профілактичних обстежень на підприємствах.

Медичний центр «Біокурс» один з перших налагодив плідну співпрацю зі світовим лідером - швейцарською фірмою «Hoffman La Roсhе», яка тільки прийшла на тоді ще радянський ринок. Ця сімейна фірма з більш ніж 100-літнім досвідом роботи забезпечила нас не тільки сучасним обладнанням, а й надала потужну інформаційну підтримку. Ми почали використовувати передові методи діагностики. Але виникла проблема в тому, що тодішні лікарі просто не вміли «читати» результатів  аналізів. Тому ми почали проводити навчання серед лікарів, випускати методички. При цьому і самі постійно вчились та оновлювали матеріальну базу новим обладнанням.

З часом прийшло розуміння того, що провести якісну діагностику – замало. Тому вирішили розпочати ще й лікування пацієнтів. Запрошували досвідчених лікарів і постійно розширювали їх коло шляхом підбору фахівців вузької спеціалізації. Так медична лабораторія стала Медичним центром «Біокурс».

Ми мріяли про те, щоб нашу сімейну справу продовжили наші сини. Старший син Тарас втілив нашу мрію і зараз працює Головним лікарем у «Біокурсі». Створив потужну команду лікарів, яка жартома називає його «Український доктор Хаус». Бо він націлює всіх на пошук правильних рішень у лікуванні складних захворювань і роботу на результат.
Опираючись на потужну лабораторну базу та знання батька він може замовити будь-який аналіз , який необхідний для підтвердження діагнозу. А вірна діагностика складає більшу половину успіху в ефективному лікуванні хворої людини.

Напередодні святкування свого 25-річного ювілею, згадуємо свою історію, оцінюємо своє сьогодення і плануємо майбутнє. А Вам, друзі, бажаємо, бути завжди здоровими. Пам'ятайте, що це – найбільша цінність, про яку треба постійно дбати кожному!

З повагою, Тетяна Коваль та Мирон Жиравецький

 – засновники Медичного центру «Біокурс».

Повернутися