Здоров’я – перша ознака європейця

«Ніхто так не сприяє успіху нашої діяльності, як міцне здоровя» (Ф.Бекон).  Мудрі слова  відомого француза давно засвоїли європейці.  Їх варто взяти до уваги сьогодні українцям, якщо ми хочемо  бути успішними і жити в розвинутій європейській країні. Бо це не тільки життєва необхідність, а й вимога часу. 

«Хто добре діагностує, той добре лікує!» - це древнє прислів’я  засновники і  фахівці  Медичного центру  «Біокурс»  вибрали як гасло своєї діяльності. Висококваліфіковані медики  вузької  спеціалізації  на основі проведених досліджень встановлюють правильний діагноз і призначають необхідний курс лікування.

Аналіз  нашого 25-річного досвіду   роботи у сфері діагностики  привів до висновку, що, на жаль, захворювання «молодшають». Особливо ті, що розвиваються у серцево-судинній, кровотворній, неврологічній, опорно-руховій системах організму. Зростає кількість жертв «тихих вбивць» - гепатиту  С, онкологічних  патологій.  Все частіше потребує ретельної уваги з боку лікарів проходження вагітності у жінок  та здоров’я немовлят.  

 Доброю новиною є той факт, що сучасне медичне обладнання, яке є у медичному центрі «Біокурс» дозволяє виявити небезпеку для здоров’я пацієнта  вже  на ранній стадії, коли хвороба ще не проявляє себе.  Це дає змогу нашим лікарям правильно визначити діагноз і запобігти її розвитку.А отже, покращити якість, продовжити,  а подекуди  навіть врятувати життя людині.

 47 програм діагностики  та контролю найпоширеніших захворювань, профілактичних обстежень стану вашого організму пропонують сьогодні у «Біокурсі» пацієнтам та лікарям.   Лабораторні тести та діагностичні процедури згруповані у алгоритми, які прийняті світовою та вітчизняною медициною.

Все більшої популярності серед наших пацієнтів набуває щорічне профілактичне обстеження.  Україна готується стати європейською державою і люди розуміють, що увага до свого здоров’я – перша ознака європейця і частина іміджу ділової людини.

Ми пишаємось тими пацієнтами, що  приходять до нас  цілими сім’ями. На нашу думку, це і є  проявом справжньої любові, турботи і  відповідальності за своїх рідних та близьких.  Щаслива сім’я – здорова сім’я!

Сьогодні медичний центр «Біокурс» за рівнем обслуговування відповідає міжнародним стандартам. У нас  часто проходять обстеження, лікуються іноземці. Адже за аналогічні послуги в європейських клініках довелось б заплатити в 10 разів більшу ціну. І це при тому, що за кордоном працює страхова медицина. 

З самого початку у своїй діяльності ми працюємо не з аналізами чи  хворобами. Ми працюємо з людьми, щоб подарувати їм віру і впевненість, що все буде добре. І докладаємо до цього всіх зусиль, починаючи з того моменту, коли пацієнт переступає поріг клініки «Біокурс».

Бути здоровим – життєва необхідність, щоб почувати себе успішним, радувати своїх рідних та близьких  і будувати плани на майбутнє.  Будьте здорові!

Повернутися