Хто їсть з Вашої ложки або як прожити життя без паразитів?


І такі ми молодці – не зловживаємо, споживаємо здорову їжу, займаємось спортом, активно відпочиваємо… то ж звідки беруться ці млявість, відсутність апетиту, нудота, відчуття втоми, депресія, безсоння, анемії, алергії, метеочутливість, проблеми із травленням, болі у шлунку, запальні процеси, фурункули, бородавки?  Не дивно, що від усього цього аж зубами скрегочемо уві сні (за словами тих, хто спить поруч).  Прабабця сказала б просто: «То все пороблено!»

 У клініці «Біокурс» кажуть: «Здайте аналіз крові на наявність паразитів!»

 

Паразити – найпростіші живі організми. І ми, homosapiens, можемо навіть їм трохи позаздрити, бо живуть вони, без перебільшення, привілейованим життям – за рахунок інших живих істот. Головна їхня задача – знайти собі "господаря" і розмножуватись… розмножуватись… розмножуватись. За статистикою, кожна третя людина на Землі  стає оселею  «чужого» в своєму організмі. Для чого природа створила паразитів достеменно невідомо (може це і є та сама «ложка дьогтю у бочці меду»), але ці "квартиранти" у прямому розумінні цього слова отруюють  і вкорочують людське життя.

Проблеми із шлунково-кишковим трактом, захворювання печінки, сечового міхура, суглобів, головні болі, бронхіти – дуже часто провокаторами виступають саме паразити! Потрапляючи в людський організм, ці «чужі» починають  собі шукати орган, в якому поселитись – шлунок, кишківник, легені, печінка,  мозок, навіть  око! Причому жити в людині вони можуть аж до самої смерті свого господаря. Тому так  важливо відповідально ставитись до цієї проблеми і вести  постійну боротьбу за двома  напрямками: профілактика і  лікування паразитарних захворювань.

Для того, щоб боротьба була успішною, треба як кажуть, знати ворога в лице. А лице у паразитів ну дуже неприємне, якщо розглядати його у мікроскоп.  Подивіться на ці картинки і хоча б на мить уявіть собі таке «щось» всередині себе… особливо, якщо Ви любите тварин, поратись на грядках, активний відпочинок на природі, шашлики і рибку, являєтесь гурманом японських страв, інколи забуваєте мити руки – будьте певні, що годуєте не одного «чужинця». І питання лише в тому, якого саме. Відповідь на нього можуть дати тільки медики  – розгледіти у собі паразита,  поки той живе всередині господаря, ще не вдавалось нікому – організм навиворіт знає лише патологоанатом.


Які види паразитів живуть в людині? Найпоширенішими є:  аскариди, гострики, анкілостоми, лямблії, печінкові двоустки, триматоди, ехінококи, собача і котяча токсокара. Особливо зараження паразитами  загрожує  дітям.  Але ризик завести собі «дармоїда» всередині існує для кожної живої істоти, що населяє цю планету.

Щоб виявити паразитів треба здати аналізи – це нам відомо ще з дитинства і асоціюється із сірниковими коробками. На відміну від старих традиційних методів, якими користуються ще й донині у деяких медичних закладах – аналізу  калу на яйця глист, у медичному центрі «Біокурс» паразитів виявляють за європейськими стандартами сучасної медицини.

Аналіз крові на 8 видів паразитів, на відміну від аналізу калу (виявити яйця глистів можна лише у той період,  коли вони їх відкладають), дає 100% результат і виявляє збудника за токсинами, які той «викидає» у кров людини.

Окрім окремого аналізу, який може замовити кожен пацієнт, що звертається у «Біокурс» за скеруваннями лікарів, дослідження крові на наявність паразитів входить у діагностичні програми: «Проблеми зі шлунком, печінкою, підшлунковою залозою, кишківником», «Діагностика анемії», «Здорова дитина», «VIP-мужчина» та «VIP-жінка».

«Це може бути з ким завгодно, тільки не зі мною!» -  найулюбленіша фраза людей, особливо  коли  мова йде про  здоров’я. Профілактичні огляди у розвинутих країнах є основою страхової медицини. В Україні, поки що, медицина працює за правилом: «Лікування  громадян є справою самих громадян». Більше того, недобросовісна реклама медичних препаратів, ситуація, коли провізори беруть на себе функції лікаря і продають  ліки без рецептів призводять до того, що кількість «запущених» захворювань стрімко зростає.

До них також відносяться і хвороби, спричинені паразитами.  І коли Вам в аптеці продають «щось від глистів», то ніхто не відповідає за результат.   Можна також за народними методами відрами їсти гарбузове насіння, часник, гострий перець, можна навіть «викурювати» паразитів  димом свіжих газет… і випробувати на собі ще з десяток «корисних порад» з інтернету. Але якщо Ви справді хочете виявити причину свого поганого самопочуття  - йдіть до лікаря, і чим швидше тим краще! 

У приватній медичній клініці «Біокурс» ми працюємо за принципом: «Точний діагноз + ефективне лікування = результат!». Сучасне медичне обладнання, власна лабораторія, передові європейські методи і програми діагностики та лікування, високий професіоналізм і вузька спеціалізація лікарів, 25-річний досвід перемог над складними недугами – ось те, що дозволяє нам вигідно вирізнятись від інших  медичних закладів.

 Як, де, з ким  і для кого жити - особиста справа  вибору  кожної людини. Зробіть свій правильний вибір - у разі виникнення проблем із здоров’ям звертайтесь до спеціалістів клініки «Біокурс»  і тоді жоден паразит не завадить Вам насолоджуватись власним життям  «повною ложкою»!

 

З метою найкращого обслуговування   медичний центр «Біокурс» проводить прийом  пацієнтів за попереднім записом.

Завітайте до нас у Львові  на вул. Новаківського 8/1,

 тел. рецепції:  (032) 261-05-94, 261-05-95, 259-21-18. 

Повернутися