Які небезпеки чатують на ваші нирки під час новорічно-різдвяних свят?


Зима нас радує морозцем, святами та подарунками… часто не дуже приємними, для тих, хто легковажно ставиться до свого здоров’я. До зимових «сюрпризів» можна віднести захворювання нирок.

У роботі людського організму нирки відіграють одну з найважливіших функцій – фільтрації та очищення крові. Нирки багаторазово (не злічити, скільки разів) протягом доби активно прокачують через себе всю людську кров (за 1 хвилину - приблизно 1 літр).

Вони вибирають з неї всілякі продукти розпаду, токсини та шлаки, мертвих і не зовсім мікробів, а потім разом з сечею направляють цей склад по сечоводах далі, до нашого сечового міхура, звідки вони, у свою чергу, виводяться, відомим нам способом.



Як зберегти нирки здоровими? Вони самі дадуть вам відповідь на це питання, бо належать до тих небагатьох органів людського тіла, які одразу ж кричать: «Рятуйте!!!» і дають про себе знати часто нестерпним болем.

Переохолодження – одне з перших явищ, на яке негативно реагують ваші нирки. Запальні процеси у нирках потребують термінового обстеження і лікування у лікаря уролога.
Зловживання алкоголем – причина багатьох захворювань нирок. Якби на рекламі алкогольних напоїв писали: «Ваші нирки попереджають – надмірне споживання алкоголю шкодить вашому здоров’ю!» - в країні б в рази зменшилась кількість припухлих облич з синюватим відтінком. Надмір алкоголю призводить до подагри, яка спричиняє утворення камінців уратів у нирках.

А якщо б ще виробники пива чесно признались, що постійний щоденний прийом пива призводить до гінекомастії у чоловіків і при цьому чоловіки відчувають біль в грудних залозах, зниження лібідо та ерекції, то в країні б стало на порядок більше щасливих і задоволених жінок.
Третім ворогом ваших нирок є сіль, гострі приправи, копчені та смажені продукти.
А у зимові свята усі ці вороги виступають єдиним фронтом. Тому той момент, коли абсолютно здорова (на її переконання) людина, раптом гостро відчуває, що у неї є нирки, найчастіше настає саме в період «українського рамадану».


Не варто у цей момент робити двох речей: чекати, коли «само пройде», і займатись самолікуванням (в тому числі за допомогою інтернету).

• По-перше – треба точно визначити причину болю і провести ефективне лікування, інакше ви дуже ризикуєте отримати хронічну хворобу, яка з часом обов’язково про себе нагадає.

• По-друге – ніяка реклама, ніякий інтернет ніколи не візьме на себе відповідальність перед вами за результат «лікування»!
• По-третє, … як китайське попередження: свої образи за зневажливе ставлення до себе нирки спочатку накопичують пісочком (це «квіточки»), а в «ягідках» - камінці. Мужчини, які відчули, як це, коли камінець у нирці починає рухатись, чомусь порівнюють цей біль із пологами.

Найнадійніший спосіб зберегти своє здоров’я, уникнути серйозних проблем із нирками в подальшому - негайно звернутись до лікарів.
У Медичному центрі «Біокурс» ви зможете пройти повне обстеження стану нирок, отримати точний діагноз та ефективне лікування.
Звертайтеся!

Повернутися