Клініка БІОКУРС. Кваліфіковані медичні послуги. м.Львів Задати питання головному лікарю. Клініка Біокурс. м.Львів
ОТРИМАТИ РЕЗУЛЬТАТИ
АНАЛІЗІВ ONLINE
Англійською Російською

Статеві інфекції - мазок

Ця програма доповнює попередню прямими тестами детекції збудників статевих захворювань. Увага! Ви маєте право на анонімність обстеження.

У програму входять наступні послуги:
• ДНК – Хламідії, Гонокок, Трихомонада, Гарднерелла, Кандіда, Папілома віруси (генотипування)
• Бактеріоскопія вагінальних, цервікальних та уретральних мазків для визначення патогенної флори
• Консультація уролога/гінеколога


Якщо у Вас виникли додаткові запитання, Ви можете їх задати трьома способами:

- написати нам листа безпосередньо із сайту.
- зателефонувати (032) 2610594
- написати електронного листа на info@biokurs.com.ua.

Консультацію надає безпосередньо головний лікар медичного центру Біокурс - Тарас Миронович Жиравецький.

І пам'ятайте, своєчасне виявлення причини недуги дозволить уберегти і Ваше здоров'я, і здоров'я Ваших близьких від багатьох неприємностей.


Індивідуальна програма М'язи.

Приємно дивитися на гарне структурне чоловіче тіло з чітко окресленим м’язевим рельєфом чи плоский підтягнутий жіночий животик. У наш час більшість зірок бізнесу, культури, кіно не уявляють жодного робочого тижня без занять спортом. Wellness став частиною способу життя, частиною внутрішньої культури, престижем і гордістю.

 

Багато хто із нас не наважується на візит до лікаря. Нажаль це трактується лише як безвідповідальність до свого здоров’я, та до близьких людей. Ми йдемо Вам на зустріч. Ви можите задати будь яке питання абсолютно АНОНІМНО. Відповідь Вам нададуть кваліфіковані спеціалісти, яку Ви отримаєте на персональний e-mail. Після чого Вам уже буде над чим роздумувати і хто зна, можливо цей не величкий крок змінить Ваше життя.


Контактна інформація. Клініка Біокурс. м.Львів

Прийом аналізів у лабораторію та прийом лікарів. Клініка Біокурс. Львів

Акція! Безкоштовна консультація лікаря координатора клініки Біокурс по телефону для визначення оптимального лабораторного обстеження.

Лікар координатор не призначає лікування по телефону, трактування результатів аналізів проводиться тільки на консультації у медичному центрі Біокурс у Львові.

Гаряча лінія лікаря координатора працює з 9 до 14 години, лікар координатор для зручності пацієнтів допомагає визначити оптимальний набір лабораторних обстежень для кожного індивідуально, а при потребі може скерувати до лікаря спеціаліста медичного центру Біокурс у Львові для подальшої діагностики та проведення лікування.

Телефон гарячої лінії лікаря координатора 0676713611
Хотів задати запитання чи може бути різниця між результатом аналізу на цукор із пальця та з вени? Бо я здав у вашій клініці з вени і результат був 5,6, а на другий день я здав з пальця в поліклініці результат був 4,8. І ще одно запитання чи може змінюватись показник цукру протягом кількох днів?
ОТРИМАТИ РЕЗУЛЬТАТИ
АНАЛІЗІВ ONLINE
АДРЕСИ ЗАБІРНИХ ПУНКТІВ
Медичний центр Біокурс. м.Львів