Клініка БІОКУРС. Кваліфіковані медичні послуги. м.Львів Задати питання головному лікарю. Клініка Біокурс. м.Львів РЕЗУЛЬТАТИ
АНАЛІЗІВ ONLINE
Англійською Російською

Статеві інфекції - мазок

Ця програма доповнює попередню прямими тестами детекції збудників статевих захворювань. Увага! Ви маєте право на анонімність обстеження.

У програму входять наступні послуги:
• ДНК – Хламідії, Гонокок, Трихомонада, Гарднерелла, Кандіда, Папілома віруси (генотипування)
• Бактеріоскопія вагінальних, цервікальних та уретральних мазків для визначення патогенної флори
• Консультація уролога/гінеколога


Якщо у Вас виникли додаткові запитання, Ви можете їх задати трьома способами:

- написати нам листа безпосередньо із сайту.
- зателефонувати (032) 2610594
- написати електронного листа на info@biokurs.com.ua.

Консультацію надає безпосередньо головний лікар медичного центру Біокурс - Тарас Миронович Жиравецький.

І пам'ятайте, своєчасне виявлення причини недуги дозволить уберегти і Ваше здоров'я, і здоров'я Ваших близьких від багатьох неприємностей.


Індивідуальна програма Легкість ніг

Наш спосіб життя далекий від тваринного світу, де його мешканці взагалі не знають, що означає важко стояти, ходити, бігати... Люди дорого платять за прямоходіння. Крім усіх можливих проблем зі спиною, часто страждають наші ноги. Важкість, набряклість, втома, іноді більш серйозні порушення (варикозне розширення вен і т. п.).

 

Багато хто із нас не наважується на візит до лікаря. Нажаль це трактується лише як безвідповідальність до свого здоров’я, та до близьких людей. Ми йдемо Вам на зустріч. Ви можите задати будь яке питання абсолютно АНОНІМНО. Відповідь Вам нададуть кваліфіковані спеціалісти, яку Ви отримаєте на персональний e-mail. Після чого Вам уже буде над чим роздумувати і хто зна, можливо цей не величкий крок змінить Ваше життя.Контактна інформація. Клініка Біокурс. м.Львів

Прийом аналізів у лабораторію та прийом лікарів. Клініка Біокурс. Львів
Дякую працівникам вашої клініки за гарний сервіс! Був у Львові в Довганя Юрія Петровича на спостереженні щитовидноі залози в сімексоно , в Кучера Аскольда Романовича в клініці Ультрамед, поки що апаратура, сервіс та професіоналізм лікаря сподобались найбільше, а різниця в ціні 20 гривень, крім того в біокурсі мені записали диск із знимками, які по Інтернету пересилав лікуючому лікарю в Тернопіль. Щиро вам вдячний! А то що і аналізи за 2 години були готові це дійсно зручно!
РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ ONLINE
Забірні пункти
Медичний центр Біокурс. м.Львів

Розробка сайту
Ефективна реклама в інтернеті